BMW E30 316i

BMW E30 316i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobre felge, fin autic :D Ni meni se ne svidja ovo ogromnoo kirlo, kao ni ovaj lim iznad auspuha, i ovo mi je m3 beze na maski. Jos da je kupe bio bi drama.
 
kako ja ovo nisam vidjo po hercegovini dobra bembara pravo ima par detalja što nisu po mom ukusu al sve u svemu jako dobro i lijepo auto izgleda extra saka čast :cool:
 
Član
Bmw je boli glava:cool::cool: svaka casta na trudu!!!... vidjao sam ga po Capljini al ne tak cesto, odakle si tacno??pozzz
 
Član
za poso cestitam,
imam jedno pitanje u vezi grane i katalizatora ???koje si cjevi koristio ?? koji prosjek
dali su ti sa 3 sarafa na grani vezane cjevi ili kako si to rjesijo...
svako ima svoj ukus naravno..
 
Član
Molim vas jedno pitanje,dali ste ikada vozili 200 u krivinama a da vam i ne zaljulja auto..ja znam kako je to!!!auto je u najboljem stanju i ima jos sta da se radi.bit ce jos slika i snimaka...rep nesmije dirati da nije njega to bi bila tipicna kocka ali ovako mu daje ono nesto sto ga razlikuje od drugih!!!!;)
 
Član
dobar svaka čast na radu i trudu

dobro izgleda jedan je bio iste boje u Grdaccu i imao isti spojler dobro izgleda još ako ima efekta

a felge nisi bolje mogao ni naći :cool::cool::cool:
 
Član
kocka je vrh nema sta;) par sitnica i bila bi vrh vrhova:icon_smile: i moja zamjerka je jedino za onako sfuserenu muziku na zadnjoj klupi:icon_rolleyes:
 
koki+ je napisao(la):
dobar svaka čast na radu i trudu

dobro izgleda jedan je bio iste boje u Grdaccu i imao isti spojler dobro izgleda još ako ima efekta

a felge nisi bolje mogao ni naći :cool::cool::cool:

Taj u Gradačcu (kod nas) je bio sa polieserskim spojlerima, nisu bili originalni, bilo je vazda toga na tom BMW, u vrijeme kad ga je covjek sredio bas je plijenio poglede, jer je taj dio scene bio skroz malo prisutan kod nas, prodan je ili u Modricu ili u Odzak, kako sam cuo momci bez vozacke su ga uzeli i razbili ga ubrzo!!!


Sto se tice ovog BMW-a nisam neki fan BMW-a al' moram priznati da lijepo izgleda, sretno u daljim radovima!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top