bmw e21 komntari projekat alpinac1

bmw e21 komntari projekat alpinac1

Član
Sve, sve, ali svaka cast na izboru auta, obozavam starije modele BMW-a i ne sumnjam da ces da ga sredis kako dolikuje...Znanje, umece i veliki trud, cista profesionalnost, samo napred :cool:
 
Član
Svaka cast na projetku, bas ga radis odlicno.. Ja kada vidim koroziju smuči mi se i pozne brusilica da mi zvrnda u usima :lol::lol::lol::lol:
 
Član
hvala ljudi ali nemojte me toliko hvaliti niej to nista narocito to mi je i poso koji radim posto imam limarski servis
nemojte uobrazicu se :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Pozdrav, prije svega...Moga bih ti napisati roman...Svaki puta, redovno trcim na ovu temu da vidim ima li sta novo...Svaka cast i veliki respect prije svega jer je oldy vozilica koja ima dusu...Svaka cast i za limarenje i ostali posao..Gadno je vergati sa starim damama, koje iako su oronule imaju tvrdu dusu...Ostavi ove Alpine felge jer su bas pun pogodak..Ako nije tajna u koju boju ide? Obraduj me i reci da ostaje crven :D sa bijelim felgama :D ? Mnogo srece u nastavku zelim, da cim prije zavrsis i prokrstaris :cool:;)
 
Član
koji diferencijal misliš ubaciti i jel ide z getriba ili šta već???????koliko se kreće cijena s14 motora kod vas?
 
Član
PBC50.jpg

KBC07_BC25.jpg

UK12_BC03.jpg


ostaju ove 16 coli alpinke zbog diskova koji idu i celjusti posto idu diskovi od 310mm i brembo celjusti cetvoroklipne napred a nazad isto idu diskovi e to cemo videti vetilirajuci ili puni od 290mm

a diferencijali,imam dva spera 3,92 i 3,46 naravno ide Z menjac i hladnjaci ulja za difernecijale to je jos u kombinaciji pa cu videti sta i kako bude najbolje da se to uradi
posto se sve radi rucno i pravim sve novo od trapova na njoj napred se sve radi uniball a nazad se preradjuje zadnji trap od e30 i malo se pojacava sve to

a da mogo bi roman napisati ali nisam bas nesto reciti a trudicu se da vam sve objasnim
 
Član
Ja boljeg i temeljitijeg projecta nisam vidio jos ovo je perverzija ziva u ovako losem stanju kakvog si ga uzeo i da si ga doguro do ove mjere pa ovo je prebolesno! A sto se tice djelova vidi se da i na tome polju tezis ka perfekciji uzimas samo orginal (skupe) rijetke ali i predobre djelove svaka ti dala brate i zelim ti srecu da ga zavrsis u ovom stilu, kapa dole! ;)
 
Član
;) hvala velika ocemo zavrsicemo u tom stilu posto kad radim radim da to valja kako treba a ne fuseraj :icon_smile::icon_smile:
 
Top