Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

:icon_sad: hocu i ja te angel eyes i stopke.Daj drug kazi gdje si nabavio jesi li otvaro farove da ih stavis unutra ili si zamjenio i farove.I koliko ovo sve kosta ako moze dam i napises.I kako si rijesio one greske od pozicije sto izbacuje kad se prikopcaju led diode jer predpostavljam da su angel eyes led diode.Hvala i pozz.

PS. kontam i ja svog bmw da spustim gledam imaju kod damira neke opruge.Treba li sve mijenjati ili mogu opruge na ove amortizere i gubi li se mnogo na udobnosti?
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Fawaay je napisao(la):
:icon_sad: hocu i ja te angel eyes i stopke.Daj drug kazi gdje si nabavio jesi li otvaro farove da ih stavis unutra ili si zamjenio i farove.I koliko ovo sve kosta ako moze dam i napises.I kako si rijesio one greske od pozicije sto izbacuje kad se prikopcaju led diode jer predpostavljam da su angel eyes led diode.Hvala i pozz.

PS. kontam i ja svog bmw da spustim gledam imaju kod damira neke opruge.Treba li sve mijenjati ili mogu opruge na ove amortizere i gubi li se mnogo na udobnosti?

Angelke mi je Muha(caraudio) nabavio i postavio i kostali su Boga mi 250km ali nezalim ni sekunde jer su super stvar...svijetle pravo jako i super dobro...farove je morao otvarati naravno ali to nije komplikovano uopste i farove svoje nisam mijenjao nego mi je na njih samo postavio prstenove...greske nije bilo nikako jer prstenovi su CCFL znaci kao neonka neka i nisu LED ali se greska pojavila(pocnu treperiti prstenovi kad das kontakt) sada kada sam stavio LED stopke i ne znam moze li se to uopste rijesiti...vidit cu sa Muhom kad dodjem kuci mada nije strasno nista i nesmeta toliko...a stopove(330km) i zmige sam uzeo kod Damira i ovo sve ti je jedna topla preporuka...a sto se tice opruga vidio sam kod Damira..to su one crvene kratke 135km ali ja mislim da bi trebao provjeriti amortizere na autu prije nego sto stavis njih...ako su ok vjerujem da ih mozes postaviti bez problema i da neces puno izgubiti na udobnosti....pozdrav;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

u STA JE SPAMA OVDJE, sta bi jesi stavio onaj izduv sto si cekao od A3M ima li slika?:icon_question:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

povoljno nema sta...mozda mi budu trebale al nisam jos siguran...uglavnom javim se ako budu;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Dino,

ako tebi budu trebale, javi se da malo korigujemo cijenu na dole jos

Pozz
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Moze druze...treba auto ici sad kod cojka na servis pa ne znam kakve su mu opruge...ako budu u losem stanju uzimam..javim ti se svakako;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top