Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: bmw tuzla

bulex je napisao(la):
ma e46.... scanner mi izgleda bug-ovit
2cp9vk4.gif

i meni se cini da je tako :D:D
 
Član
bmw tuzla update new front look

Evo jedan mali update koji nije planiran ali boze moj...naime nakon dugo cekanog godisnjeg odmora drugi dan boravka imao sam udes kod bivseg aerokluba i to svojom krivicom...taksista zakocio ja nisam drzo odstojanje i ebga dalje znate sta se moglo desit...kazna nije bila frka al steta na bengici jeste...uglavnom...morala se uzeti nova hauba...kompletna prednja karambolka...usput uzeo i maglenke posto prije nisu bile na onom spojleru...crijevo od hladnjaka...koje sam cak nasao u mostaru jer kod nas nije nigdje bilo...jeste po narudzbi uz astronomsku cijenu...to je ono sto se moralo zamijeniti ostalo su prepravke ispravke i mala peglanja...i usput sam ofarbao onaj prepoznatljivi "bubreg" prednji...tako da je to sad sve dobilo novi look koji mi se cak i dosta svidja...sve u svemu zadovoljan a ovako to sve sad izgleda....

p.s upravo sam vidio da mi maglenka jedna ne radi...veze nemam zasto do neki dan radila ali vidit cemo:icon_eek:

evo jos koja slikica i to je to za sad...uskoro mozda jos nekih radova kad sam vec krenuo...ako ne uskoro onda sigurno na proljece...:icon_smile:
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

a trudio sam se...mada ima jos nekih sitnica ali...nemadoh vremena vise...pa cu sledeci put kad dodjem...ja ba gotov pa ko nov:)
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

Zao mi je sto si ga "kucnuo", al si ga fino doveo u liniju ko nov;)
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

allroad je napisao(la):
super je benkica stvarno ;)

Znam a imas i ti jos bolju;)

Iceman je napisao(la):
Zao mi je sto si ga "kucnuo", al si ga fino doveo u liniju ko nov;)

ma i meni je bilo zao...gotov sam zaplako ko malo dijete...al et ajd sve se da sredit samo steta kesha sto ode radi tvoje glupe greskice...al boze moj...steta sto ti tog svog vracas na fabriku...:icon_sad:
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

ma bolje mi sad izgleda.... nego prije... onako mi je bio asimetrican... a jos sad sa crnom maskom.... ma joj.... jarane... odradi ono sto smo pricali... malo stylinga.. malo oko snage... i aferim... ::D
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

bulex je napisao(la):
ma bolje mi sad izgleda.... nego prije... onako mi je bio asimetrican... a jos sad sa crnom maskom.... ma joj.... jarane... odradi ono sto smo pricali... malo stylinga.. malo oko snage... i aferim... ::D

Ako Bog da zdravlja i kesha...malo zelje a vise volje i sve ce da bude ko medovina...zadat cu se na njega cim ugrabim vremena...bas onako kako smo pricali...:)
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

Sa ovim grilom je pravi maderfaker,plus maglenke..Odlicno

MAFIA STYLE :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top