BMW-a prevrnuo na krov

BMW-a prevrnuo na krov

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
jednom sam stub pokupio zbog takvog , poslije je on pokupio zube i platio popravak :lol::lol::lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
jednom sam stub pokupio zbog takvog , poslije je on pokupio zube i platio popravak :lol::lol::lol:
dobro si prosao ja ovo auto nisam nikad vise vidio a da nisam otisao u kanal prepolovio bi ih na pola,al mogu mislit i da su se usrali kad su vidili kako nesto nisko leti i ide prema njima:123::lol:
 
Član
isto ovako idemo ja i stari prema palama kada je bila brdska utrka i nekakav mangup pretice auto i moj stari ide iz ovoga smijera on mislio usporicemo mi da prode aha stari ga jos po gasu opalio jedva prede mangup u milimetar ko sto se kaze
 
Član
Prav zdrav nastrada samo mene cudi od tih ostalih ljudi sto je njega pretjeco da mu regu nije zapiso ili upamtio nesto i doso na mjesto nesrece kao ocevidac da covjek sam nepolaca stetu!??? :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Prav zdrav nastrada samo mene cudi od tih ostalih ljudi sto je njega pretjeco da mu regu nije zapiso ili upamtio nesto i doso na mjesto nesrece kao ocevidac da covjek sam nepolaca stetu!??? :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Dzon obraz :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top