BMW-a prevrnuo na krov

BMW-a prevrnuo na krov

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
Na južnom izlazu iz Mostara u Bišću polju, večeras oko 19.00 sati, došlo je do prometne nesreće u kojoj je jedna osoba zadobila lakše tjelesne ozljede. U nesreći je sudjelovalo vozilo BMW 7 koje je krećući se iz pravca juga prema Mostaru , sletjelo s ceste i prevrnulo se na krov.

Prema kazivanju vozača, u njegovu prometnu traku je prešlo nepoznato vozilo koje je vršilo pretjecanje. Da bi izbjegao izravan sudar, vozač je s vozilom skrenuo s prometnice i prevrnuo se na krov.

BMW7AstraDubravka.jpg


BMW7AstraDubravka2.jpg


Policija na mjestu nesreće nije zatekla nikakvo drugo vozilo, a izvršen je uviđaj i napravljen zapisnik. Intervenirali su i djelatnici Hitne pomoći.
 
Član
Ista situacija prije par dana je bila na izlazu iz Sarajeva prema Palama.. Neki krkan preticao kamion i komsija skrene sa ceste da se ne sudare direktno i prevrne se na krov a taj samo produzio dalje...
 
Član
ma da sljedeci put kad mi se ovako desi idem direkt far u far,jednom sam odletio u kanal a likovi pobjegli sa BMW 5-icom a u mene totalna steta
 

MTR

Član
pobjegao glavom bez obzira :lol::lol: , bolje srest te druge nego njega :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top