BMW 760 i

BMW 760 i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
super si uradio , felge mi se sviđaju , stakla ne i nemoj da kritikuješ da nema komentara , pa vikend je nesjedimo svi za komp neki se vozaju , he he , pozzz
 
Legend
jbg sta da ti kazem,ova vozilica nije za nabrijavanja,uzmi neki sepet pa ga izmjeni iz temelja...
 
Član
a dosta ti je los original, zato ti ni boja ni stakla nisu dobro ispala....uglavnom i nije toliko lose, samo nek se radi

btw. ovo oko komentara...jel ti radis zbog sebe ili da bi drugi vidjeli da ti znas uraditi??? ja licno radim zbog sebe i zaboli me hoce li ko komentarisati... :123:
 
Član
evo i ja da dam komentar...
sto se tice ove PS discipline ja sam truba pa necu nista reci za kvalitet samog rada jer generalno nemam pojma...
ideja uklanjanja steka (rukohvata) je totalni promasaj, samo jos fali bad look i zatvorena zadnja tablica ia auto ce se sam transformisati u Golfa (getasa ocam'). Ne dopada mi se kombinacija kolorita, stakla izgledaju kao da su na njima pijacne folije izgorele od sunca...
Obicno ne dajem komentare na PS zahvate jer me to ne zanima plaho, ali ti si iznudio kritike pa eto...
osim ovoga svidja mi se tvoj avatar :D
 
Član
druze ako si vec ukido steke na vratima sto nisi malo bolje zamazo (kloniro), drugo trebao si i boju guma zacrnit da ne odudara, o spustanju i zatamljenju necu nista ni govorit, sve je receno..

I puno nijansi boje ti mijenja prednji branik, samo prati kako ide svjetlo..
Ali opet svaka cast na trudu, samo furaj svoj fazon..
 
Početnik
tarik_91 je napisao(la):
a dosta ti je los original, zato ti ni boja ni stakla nisu dobro ispala....uglavnom i nije toliko lose, samo nek se radi

btw. ovo oko komentara...jel ti radis zbog sebe ili da bi drugi vidjeli da ti znas uraditi??? ja licno radim zbog sebe i zaboli me hoce li ko komentarisati... :123:

ja sam djaba napiso 5 puta da je ovo radjeno nepuni sat vremena ..to je podloga za ono sto treba da nastane ..a za komentare .me boli k* ...htjeo sam da ukazem kako je bilo na odnosu od prije godinu dana .. mogao sam temu otvorit u pohvale,kritike ..samo da kazem da raja nije vise aktivna kao prosle godine ..to mi je jedino zao a netrazim ja komentare kao milostinju .. :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top