BMW 760 i

BMW 760 i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
BMW 760 i

org:
28cfymo.jpg


chop:
6i7d5w.jpg


znam da ima milion greski ..al dobio sam sta sam zamislio ..:icon_smile:

BUJRUM KOMENTARISITE..:cool:
 
Početnik
HVALA svima na komentarima (iako ih nema)..nema ljudi ovaj forum propada ..50 pregleda i nijedan komentar ..napisite nemas pojma, nevalja to nista ...a ne ovako ..sramota ..do prije godinu dana bilo je raje ko pjeska ..i svi su bili aktivni ..svima sam dao + zbog aktivnosti a sad bi trebo pocet minuse da djelim izgleda ..niko vise nepomaze ,niko nece da ostavi popisani komentar..ne samo na moje postove .nego i na ostale ..govorim za citav forum ... ovaj smilie nije spam nego podrska ili bilo koji drugi odgovor .. :cool::icon_sad::icon_mad::icon_question::icon_rolleyes::icon_twisted::spam: makar to ostavite ako vam je tesko pisat ...stvarno sam razocaran ..a nadam se da ima jos takvih ..stvarno mi je zao ..ovaj forum je EXTRA i jedan od najbolji u BIH i sire .. stvarno sramota ..:icon_sad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Lose si zatamnio stakla , boja nije cemu ispala moglo je bolje steke si fino uklonio spustanje je ok ispalo zadnj blatobran ima greska koja se bas vidi udubljenje ... felge su ok tu i tamo s obzirom da je zadnja manja od prednje . .
ali rad je dosta dobar svidza mi se kombinacija boja felge i zat. stakla ;)
 
Početnik
nisam ga radio ni sat vremena samo sam htjeo da uradim ono sto sam zamislio ..sad imam vremena da ga ga uradim kako treba ..i naravno mjejam boju ..ovo je pio pokusni kunic hvala na komentarima:cool:
 
Početnik
nodiash je napisao(la):
Fakticki nisi nista ni uradio :icon_confused:

spustanje
promjena boje
uklonjanje brava
promjena felgi
nove tablice
prednji i zadnji branik malo promjenjeni
angel eyes iako se mas nevide nisam htjeo da se toliko isticu ali malo se zagledaj pa bus vidil
....dosta za sat vremena sad imam mjesec dana da radim na njim ...to je bilo shalovanje sad ide betonaza ,pa glazura ..pa laminati .hehe :lol::lol::cool:;)
 
Član
nisam neki strucnjak da govorim o greskama
al nista posebno , felge su bolje od onih na org. al mogao si i neke bolje stavit ..
mada ne znam sta si ti htio dobit
al spustanje mu je fino sjelo
 
Početnik
kavaz je napisao(la):
nisam neki strucnjak da govorim o greskama
al nista posebno , felge su bolje od onih na org. al mogao si i neke bolje stavit ..
mada ne znam sta si ti htio dobit
al spustanje mu je fino sjelo

htjeo sam da dobijem godsposko vozilo..naravno ice boja sad u crnu ..nisam htjeo neki spojlere trkace feluge gluposti neke.. nije ova 7-ca za tog sranja ..znaci nesto elegantno ..kao sto rekoh ovo je pocetak i prototyp:icon_smile:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
htjeo sam da dobijem godsposko vozilo..naravno ice boja sad u crnu ..nisam htjeo neki spojlere trkace feluge gluposti neke.. nije ova 7-ca za tog sranja ..znaci nesto elegantno ..kao sto rekoh ovo je pocetak i prototyp:icon_smile:
to jest , plastike i to su totalni visak a crna boja bi mu puno bolje sjela i onda dobijes gospodsko vozilo ovih nasih guzonja u predsjednistvu :icon_biggrin:

meni licno se ova plava stakla nimalo ne svidjaju :icon_rolleyes:
 
Početnik
kavaz je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
htjeo sam da dobijem godsposko vozilo..naravno ice boja sad u crnu ..nisam htjeo neki spojlere trkace feluge gluposti neke.. nije ova 7-ca za tog sranja ..znaci nesto elegantno ..kao sto rekoh ovo je pocetak i prototyp:icon_smile:
to jest , plastike i to su totalni visak a crna boja bi mu puno bolje sjela i onda dobijes gospodsko vozilo ovih nasih guzonja u predsjednistvu :icon_biggrin:

meni licno se ova plava stakla nimalo ne svidjaju :icon_rolleyes:

sve ce se promjeniti .. ;) bice crna...
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
sve ce se promjeniti .. ;) bice crna...
samo lagano
s uzivanjem radi i bice dobro ;) (da ne bude da pametujem , znam iz nekih drugih programa da je to tako :icon_smile: )
 
Član
Jbg kad vec hoces kritike onda okej...i originalno je spusten al si ga ti zakuco...felge su mi bolje originalne i dosta bolje stoje na sedmici i podsjecaju malo na alpinine...angel eyes on svakako ima samo na ovoj slici nisu upaljeni a sto se tice boje crvena nije nista bolja od plave...stakla su uzasno zatamnjena dok su branici samo malo produzeni...jedino sto mu je bolje nakon promjene je uklanjanje brava...elem da sumiramo...bolje da nisi nista ni diro :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top