BMW 745 LI/ 2002g.E-65 ostecen + LPG

BMW 745 LI/ 2002g.E-65 ostecen + LPG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako sam intenzivno u nabavci dijelova potrebnih za popravak 745 li dobio sam ponudu s cijenama potrebnih za popravak.
Tu jos nema par cijena - kompletnih vratiju, te jos nekih oznacenih u ponudi sa 0.00 , procjena da bi ti dijelovi mogli po tim cijenama biti do 50.000 kuna !!!
Sve cijene su u kunama sa PDV-om, , znaci samo dijelovi bez posla.


Evo znaci te ponude na koju treba dodati jos cca 50 000 kuna..




scan0007w.jpg







scan0009y.jpg


Zakljucak: Ponuda od 250 000 kuna za dijelove+



montaza istih + lakiranje.....=00000000000 ????: :ajeto:e30:



Jucer je servis za stakla izvadio sva stakla i radi se punom parom. Zaboravio sam fotic, tako da ce sljedece foto- izvjesce biti tek za koji dan...:thumbsup:
 
Ovaj predracun- procjena je ucinjena u Tomicu gdje je poanta ne biti sto povoljniji nego sto skuplji.
Jasno da moja racunica postoji i radi se na kraju zahvata. Nadam se da ce biti u okvirima predvidenoga sto konkretno znaci da ukupni zahvat do registracije ne bi trebao prijeci 10 000 eura.
U tome i postoji izazov za mene kojeg sam si sam postavio uzevsi takvo vozilo u postupak jer nije problem napraviti nesto s novcem nego nesto bez njega.
To bez novca za mene znaci izumiti financijsku konstrukciju "u hodu" tj. iz nemoguceg u moguce tokom obnove vozila.U prijevodu to znaci da u momentu obavijesti naslova poruke o prodaji tog vozila na jednom forumu: "za Dalibora" nisam zelio razocarati one koji su vjerovali da mogu zapoceti jos jedan projekt uz vec postojeci 760 li za kojeg se mislilo da ce ovaj biti donator.Na taj sam nacin ljestvicu sebi postavio jako visoko jer okolnosti u kojima sam tu odluku donio normalnim ljudima predstavljaju "fanaticni optimizam".Mnogi koji me ne poznaju kada bi znali s kojom sam se financijskom "nemogucom misijom" upustio u sve to stajali bi sa svijecom ispred kapelice ( i molili kao ja )da se sve kockice sa srecom posloze.:angel:
Samim tim ovo se razdoblje vezano za moje BMW aktivnosti moze nazvati "oba su pala" samo sto se ovdje ne radi o rusenju ( aviona) nego o dizanju BMW vozila iz "mrtvih".
Vjerojatno iz tih razloga je Bog odlucio staviti BMW kriz na moja leda ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top