BMW 635CSi, Opel Rekord coupe

BMW 635CSi, Opel Rekord coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rekord ko rekord fino auto i sredjeno po ps-u vidi se, al bmw me ostavio bez daha. stvarno je limuzina. volim serijski auto, ne neke dzidze po njemu, a vidi se da je sa stilom radjeno.. svaka cast
 
"Majstor Meho" dobro dosao i ovdje..Rekord a i BMW su pile za sebe a ti posebna legenda...Pozdrav od kolege Roki_actros-a sa Oldschoolhr.com ;)
 
Šestica je posebna priča svakako...još kad je u ovakvom stanju... :icon_smile: odlično...a i Rekordu ništa ne fali svakako ;)
 
Član
hvala svima na komentarima.. dosta auta sam promjenio u životu, i još ću ih promjeniti vjerovatno, ali 635 je auto koji je jednostavno postao dio mene. Živi dokaz kako se mogu napraviti auti da traju 30 godina i 1 000 000km, i uz to da razvlače osmjeh na lice sa svakim pređenim kilometrom.

Rekord je opet priča za sebe, druga filozofija. Jednostavno, i udobno. I tako već 31 godinu..
 
Član
BMW gledam i ne mogu da skinem pogled sa njega,mogu misliti kakav je tek osjećaj voziti jednog,a kamoli posjedovati..Record je isto savršen ali nije Bengi do članaka :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top