BMW 530d E39

BMW 530d E39

Član
Dobar autić skroz. Baš sam prije 10-ak dana vozao istog ovakvog malo, samo što je bio zatamljen i spušteniji malo. Auto je super, udoban, komforan, ma sex, ali nekako mi nije baš živahan motor iako je ovaj imao čip na oko 220KS.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Dobar autić skroz. Baš sam prije 10-ak dana vozao istog ovakvog malo, samo što je bio zatamljen i spušteniji malo. Auto je super, udoban, komforan, ma sex, ali nekako mi nije baš živahan motor iako je ovaj imao čip na oko 220KS.

ne znam sta da ti kazem brate, takvi su jbg.
 
Član
tuzlak.ba je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Dobar autić skroz. Baš sam prije 10-ak dana vozao istog ovakvog malo, samo što je bio zatamljen i spušteniji malo. Auto je super, udoban, komforan, ma sex, ali nekako mi nije baš živahan motor iako je ovaj imao čip na oko 220KS.

ne znam sta da ti kazem brate, takvi su jbg.

Ma skontao sam, nisu oni pravljeni za trka, već za udobne i fine vožnje, a može on i dobro ići kad se zaleti.:icon_biggrin:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
tuzlak.ba je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Dobar autić skroz. Baš sam prije 10-ak dana vozao istog ovakvog malo, samo što je bio zatamljen i spušteniji malo. Auto je super, udoban, komforan, ma sex, ali nekako mi nije baš živahan motor iako je ovaj imao čip na oko 220KS.

ne znam sta da ti kazem brate, takvi su jbg.

Ma skontao sam, nisu oni pravljeni za trka, već za udobne i fine vožnje, a može on i dobro ići kad se zaleti.:icon_biggrin:

paaaaaaaa nizbrdo oko 220-230 :D:D

ma auto je za uzivanje. nego trazim Lancia Delta HF Integrale Evo, al skupoooooooo mamu mu. gledam po svabiji idu po 20000 evrica hladno.
 
Top