BMW 530d E39

BMW 530d E39

Član
odlican bmw..... motor, oprema sve TOP, kolko trosi ova masina normalne gradske voznje?
 
Član
haso je napisao(la):
odlican bmw..... motor, oprema sve TOP, kolko trosi ova masina normalne gradske voznje?

kazu 9-10 L


MTR je napisao(la):
vidim kupljeno kod mene u komsiluku ;)

dobar auto :cool:

jest jest. momak sto ga je prodao je prva liga


Bojan79 je napisao(la):
Extra masinerija ;) Sad ce me neki napasti ali moram napisati :icon_smile: Nema auta bez svabe :D

:lol::lol::lol::lol::lol:

rinaldo je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Vrlo dobar, zahvalan i kvalitetan auto.;)
Imam jedino zamjerku za farove, nisu bas po mom ukusu.

potpis , ;)

bitno je da dobro obasjavaju nocu :lol::lol:
 
Član
Super petica izgleda i ocuvano djeluje, samo ovi farovi odudaraju ja bi ih skinu i stavio crne jer ipak ti je auto tamnije boje.
 
Član
skoro je imao ovaj jedan kod nas u gradu istog ovakvog, inace covjek radi sa autima, i vidio sam da je bio ovakav bimer, a on zivi u tz, reko da ga nisi od njega kupio, on samo najbolja auta uzima, mislim ocuvano i ti sistemi

bimer je vrh, bas mi se svidja, drug je bio zagrijan za takvog, bas ovog za kojeg ti pisem gore, i ode mu dan prije,jbg
 
Član
ArminM je napisao(la):
skoro je imao ovaj jedan kod nas u gradu istog ovakvog, inace covjek radi sa autima, i vidio sam da je bio ovakav bimer, a on zivi u tz, reko da ga nisi od njega kupio, on samo najbolja auta uzima, mislim ocuvano i ti sistemi

bimer je vrh, bas mi se svidja, drug je bio zagrijan za takvog, bas ovog za kojeg ti pisem gore, i ode mu dan prije,jbg

ovo auto je tek uvezeno i registrovano prosli mjesec od jednog lika iz zenice koji isto tako radi sa autima.
 
Top