bmw 5 trepere svjetla na leru

bmw 5 trepere svjetla na leru

upitanju je bmw e34,Imam sledeci problem na autu trepere svjetla kad auto radi na leru takode iznutra osvjetlenje dali neko zna do cega bi moglo bit?u vozni pri vecoj brzini e sve ok!
 
Član
corrado87 je napisao(la):
upitanju je bmw e34,Imam sledeci problem na autu trepere svjetla kad auto radi na leru takode iznutra osvjetlenje dali neko zna do cega bi moglo bit?u vozni pri vecoj brzini e sve ok!

Hmm , moguce je da ti motor ne radi fino na leru (trokira) a onda ni altenator ne radi kako treba i to ti se desava , provjeri dali ti motor fino radi na leru znaci nije ravnomjeran rad motora navjerovatnije
 
motor radi na leru ko sat to mogu iskljucit e sad vidjet drugi akumulator stavit pa vidjet kakvo je punjenje da nije mozda do reglera?pogledacu pa javim hvala vam zasad!
 
corrado87 je napisao(la):
motor radi na leru ko sat to mogu iskljucit e sad vidjet drugi akumulator stavit pa vidjet kakvo je punjenje da nije mozda do reglera?pogledacu pa javim hvala vam zasad!

meni je se to slicno desavalo i bio otiso regler sve znaci treperi u autu svo osvjetljenje
 
Legend
Regler, al ne bi bilo lose ni mase na autu pregledati da nije gdje slab kontakt... ;)

Koja su svijetla? obicna ili?
 
Član
prije dva tri dana je vlado cini mi se otvarao istu temu, do reglera je bilo, znaci nije dobro punio alternator
 
ArminM je napisao(la):
prije dva tri dana je vlado cini mi se otvarao istu temu, do reglera je bilo, znaci nije dobro punio alternator

meni je regler bio otiso 25 KM me kosto dio i zamjena jest polovni regler.. :icon_smile:
 
evo ovako stavio sam drugi akumulator malo e bolji od mog i opet e treperilo nie bas ko na mom al je treperilo a xenon su svetla upitanu,probacu jos i regler zamjenit i ja sam na njega sumljo al opet nisam bio siguran!
 
Legend
corrado87 je napisao(la):
evo ovako stavio sam drugi akumulator malo e bolji od mog i opet e treperilo nie bas ko na mom al je treperilo a xenon su svetla upitanu,probacu jos i regler zamjenit i ja sam na njega sumljo al opet nisam bio siguran!

Vidis, zato sam i pitao koja su svijetla... ;) probaj postaviti obicne sijalice nazad, ako ne bude treperilo onda je to:
FirellesMonster je napisao(la):
Ako su xenoni u pitanju i ako treperi, balasti ti nevaljaju ;)
nije da nevaljaju, vec amperaza nije odgovarajuce, sto znaci da nevaljaju za njegovo auto...


A ima i za to rijesenje samo sto si mi daleko da ti se to zavrsi...
 
Top