BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

lov2xlr8 je napisao(la):
svaka cast autu,dobro je da znam tablice ako te gdje sretnem na putu da ne obilazim ni pod razno :)
na kojim gumama je auto i jesi li zadovoljan s njima?po mokrom suhom?

Hvala druze.. A gume su Fuldine ..Tacnije Exelero ,na suhom su extra,odusevljen sam ...245/35 su cini mi se....Vjeruj da nisam ni obracao paznju...Sto se tice mokrog nisam imao nikakvih znakova proklizvanja ni slicno ,a vozio sam kao i po suhom...
I tvoj Golf je za svaku pohvalu V6 masine nisu nikad za podcjenu..
Slozio bi se i sto se tice zvuka,V6 masine imaju predobar zvuk...
Imao sam Touarega prije 3.2 V6...kakav je samo dobar zvuk imao..
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Kemo_T je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
svaka cast autu,dobro je da znam tablice ako te gdje sretnem na putu da ne obilazim ni pod razno :)
na kojim gumama je auto i jesi li zadovoljan s njima?po mokrom suhom?

Hvala druze.. A gume su Fuldine ..Tacnije Exelero ,na suhom su extra,odusevljen sam ...245/35 su cini mi se....Vjeruj da nisam ni obracao paznju...Sto se tice mokrog nisam imao nikakvih znakova proklizvanja ni slicno ,a vozio sam kao i po suhom...
I tvoj Golf je za svaku pohvalu V6 masine nisu nikad za podcjenu..
Slozio bi se i sto se tice zvuka,V6 masine imaju predobar zvuk...
Imao sam Touarega prije 3.2 V6...kakav je samo dobar zvuk imao..

Gume su mu 235/35/19 ja sam to provjerio kad je bio parkiran blizu kafica IN na bulevaru :cool:. reko vidi felgi iste moje :) samo 19 :123:.
 
Legend
RE: BMW 330xd 231ks ...

meni naj ljepsa linija trice ikad....stvarno super auto....jos u bijeloj boji ...auuuuu.....ova motorizacija hehe,ma perfekcija ;)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

enesss je napisao(la):
meni naj ljepsa linija trice ikad....stvarno super auto....jos u bijeloj boji ...auuuuu.....ova motorizacija hehe,ma perfekcija ;)

Coupe Verzija je najljepsa ikad trica do sad , ne kazem da ovaj nije dobar ali Coupe je zlo jos model 335d :123:.
 
Član
BMW 330xd 270 ks ...

bmw 330d je napisao(la):
enesss je napisao(la):
meni naj ljepsa linija trice ikad....stvarno super auto....jos u bijeloj boji ...auuuuu.....ova motorizacija hehe,ma perfekcija ;)

Coupe Verzija je najljepsa ikad trica do sad , ne kazem da ovaj nije dobar ali Coupe je zlo jos model 335d :123:.

Slazem se sa tobom u vezi Coupea ,stvarno je premocan ...
Samo jedina mana kod 335d sto ga nema u Xdrive varijanti...
Al opet mogu zamisliti kako ide cistih 268 konja...Jos plus chip..
uhh ode to preko 300...

bmw 330d je napisao(la):
Kemo_T je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
svaka cast autu,dobro je da znam tablice ako te gdje sretnem na putu da ne obilazim ni pod razno :)
na kojim gumama je auto i jesi li zadovoljan s njima?po mokrom suhom?

Hvala druze.. A gume su Fuldine ..Tacnije Exelero ,na suhom su extra,odusevljen sam ...245/35 su cini mi se....Vjeruj da nisam ni obracao paznju...Sto se tice mokrog nisam imao nikakvih znakova proklizvanja ni slicno ,a vozio sam kao i po suhom...
I tvoj Golf je za svaku pohvalu V6 masine nisu nikad za podcjenu..
Slozio bi se i sto se tice zvuka,V6 masine imaju predobar zvuk...
Imao sam Touarega prije 3.2 V6...kakav je samo dobar zvuk imao..

Gume su mu 235/35/19 ja sam to provjerio kad je bio parkiran blizu kafica IN na bulevaru :cool:. reko vidi felgi iste moje :) samo 19 :123:.

Hehe,dobar...hvala za informaciju...nisam vala ni obracao paznju...
Bilo kako bilo..stvarno drzanje je jbga dobro...
Jesi li ti sta kontao za chip ,hoces li raditi ili ces ga ostaviti na Stock ..

evo jos par slikica..
 
Član
335d je stock 286ks a nasao sam na forumu tip ga podigao chipovanjem i jos nekim remapom na 340ks tako nesto davno sam to citao pa nisam siguran u detalje.
A Vidjecu i ja za svoj da ga dignem makar da bude blizu tvog stock 230 :lol::lol:.
I meni se ova tvoja boja svida a onaj rece da ne valja :icon_question:
 
Početnik
fali mu :

ovjes

izduv

usis

M paket


non replica felge :) recimo nesto tipa BBS CH, LM ...

270KS sa remapom zar to ne moze vise?
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
335d je stock 286ks a nasao sam na forumu tip ga podigao chipovanjem i jos nekim remapom na 340ks tako nesto davno sam to citao pa nisam siguran u detalje.
A Vidjecu i ja za svoj da ga dignem makar da bude blizu tvog stock 230 :lol::lol:.
I meni se ova tvoja boja svida a onaj rece da ne valja :icon_question:

Ma i mislio sam da je 286...samo sam zamijenio cifre.. :) ..A moze on 340 sto da ne...Samo mogu mislit kako to ide...Al meni je opet san 335i
iako imam dizlo...vise volim benzince..O tom potom...
A mozes ti svog dici na 230 bez problema..Onda ce da leti,mada ne sumnjam ni da sa 180 konja leti..

muha je napisao(la):
fali mu :

ovjes

izduv

usis

M paket


non replica felge :) recimo nesto tipa BBS CH, LM ...

270KS sa remapom zar to ne moze vise?


Ovjes- nema potrebe ovaj je predobar ...A ni spustanje me ne privlaci nit ima potrebe,kad bi lego M paket to bi bilo to ..

Non Replica felge - Mozda ,al BBS sigurno ne,te felge prezirem ,tako su mi glupe al jbga... Vise sam ljubitelj OZ-a il nesto slicno ..

M paket - to mozda dodje...vjerujem da bi dobro izgledalo,al je sad zasad preskupo...

Izduv...Usis...nema potrebe uopste...

Sa 231 na 270 dignut je samo sa chipom obicnim ,nije nikakav remap radjen ....

mirzaa3 je napisao(la):
Jedan od jacih i boljih auta na forumu..respect...;)
Hvala Drug

lov2xlr8 je napisao(la):
dobar izbor guma,mada vise volim goodyear i michelin :)
imam fulda zimske 16ske i zadovoljan sam s njima

Slazem se...Ove Fuldine su dobre ,al nemozes ih poredit sa Michelinom i Goodyearom..To je ipak druga prica..I ja si moram uzeti neke Zimske uskoro ,pa cu vidjeti tako nesto Good year ,Pirreli ili Michelin...
 
Član
Jedan mali update ,u Tomicu je prije par dana ugradjeno M podvozije
Znaci Amortizeri ,Opruge ,nekih more stabilizatora ,i ne znam ni ja sta vec..nisam bio prisutan...slike idu uskoro..
Nisam jos ni probao ,ali su mi rekli da je dosta ,dosta stabilniji.
Sto se tice izgleda ,za nijansu je spusten...Cak se i ne primjeti..

Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top