BMW 325i E92

BMW 325i E92

Član
Ova serija trice mi se jedina ne sviđa. Kao što su na Top Gearu rekli:" 4 ipo metra auta" :D

Al eto, motor je malo izvlači :icon_biggrin:
 
Death_beat je napisao(la):
imam osjecaj da se bolje u svedskoj zivi, nego ovdje?!

svaka cast na autu, volio bih ga nekad imati


zivis kako sebi sam napravis.. ja ustajem u 05.45 vozim 25km do posla, radim do 16 i kuci sam opet 16.30.

Nije da se samo sjedi i gleda ko sto puno naroda misli, da pare rastu na drvecima :p

hvala jarane, ako bog da i hoces ga imati!

ZELA GTI je napisao(la):
Ova serija trice mi se jedina ne sviđa. Kao što su na Top Gearu rekli:" 4 ipo metra auta" :D

Al eto, motor je malo izvlači :icon_biggrin:



hehe , to je tvoj ukus, meni se Francuzka auta naj gora al haj staces :) :p

mahe007 je napisao(la):
Moj saaaaannnnnnnn :D Predobar je ;) jos manuelac :cool::cool::cool:


haha hvala :)
 
zivis kako sebi sam napravis.. ja ustajem u 05.45 vozim 25km do posla, radim do 16 i kuci sam opet 16.30.

Nije da se samo sjedi i gleda ko sto puno naroda misli, da pare rastu na drvecima :p

hvala jarane, ako bog da i hoces ga imati!
________________________________________________________________________________________________
Ma jaro nije on ni mislio da vi gore samo sjedite i primate socijalu :D:D,davno je prošlo ono doba,sad se mora i radit i gore.Al da ti kažem i mi ovdje isto to sve radimo neki čak i više,al šta nam to koristi kad se ne može zaraditi....ukratko.I da bimer je vrh ;) ,ja bih mu samo ugradio te 19-ke sa M5 e60 i neki vražiji custom exhaust :cool:[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0ZZQyPcV_UA&feature=related[/video]
 
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
zivis kako sebi sam napravis.. ja ustajem u 05.45 vozim 25km do posla, radim do 16 i kuci sam opet 16.30.

Nije da se samo sjedi i gleda ko sto puno naroda misli, da pare rastu na drvecima :p

hvala jarane, ako bog da i hoces ga imati!
________________________________________________________________________________________________
Ma jaro nije on ni mislio da vi gore samo sjedite i primate socijalu :D:D,davno je prošlo ono doba,sad se mora i radit i gore.Al da ti kažem i mi ovdje isto to sve radimo neki čak i više,al šta nam to koristi kad se ne može zaraditi....ukratko.I da bimer je vrh ;) ,ja bih mu samo ugradio te 19-ke sa M5 e60 i neki vražiji custom exhaust :cool:[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0ZZQyPcV_UA&feature=related[/video]


:D ma znam ,ali znam i ja gdje narod misli da pare rastu na drvecema :D

19eske hoce, sad koje nemam pojma :) vidicemo :) hvala puno
 
Član
odlično auto , lijep zgodan mlad :icon_biggrin:

cudi me nema sukija nigdje u prethodnim komentarima :D
 
Top