BMW 325 e30 brock b1 i photo sešn na str.7 + VIDEO utrka sa skenerom :D

BMW 325 e30 brock b1 i photo sešn na str.7 + VIDEO utrka sa skenerom :D

Član
RE: BMW 325 e30 Ciscenje dizna i koja slicica str. 4

Mocna kocka druze,svaka cast,,Bmw rulssss!!!!:)))))
 
Član
RE: BMW 325 e30 Ciscenje dizna i koja slicica str. 4

Definitivno najljepsa kockica u Mostaru, cesto ga vidjam po gradu extra je :cool:
 
Član
RE: BMW 325 e30 Ciscenje dizna i koja slicica str. 4

ANTIC je napisao(la):
Mocna kocka druze,svaka cast,,Bmw rulssss!!!!:)))))

Benga je rules auto za sebe ko ga proba postane ovisan jos ako je kakva bjesna benzinača zabava zagarantovana :cool:

Thx sandy a buraz tranda sta ce!
 
Član
RE: BMW 325 e30 Ciscenje dizna i koja slicica str. 4

jes mi krivo sto sam unistio gume onda na pisti pa se nismo probali :) starija i novija linija 1na1 :)
 
Član
RE: BMW 325 e30 Ciscenje dizna i koja slicica str. 4

Ma neka ako bog da nacemo se jos bezbroj puta dole pa ce mo se i potezat a i njemu se rucica sj*ala hahah :cool: bmw power
 
Član
RE: BMW 325 e30 Ciscenje dizna i koja slicica str. 4

bola eto ti vozis kadilaka ide zvjerski ali kad sjednes u kockana isto srce zadrhti ko nije vozao nezna o cemu pricam ali ko je probao .... nema te droge koja je jaca
 
Član
RE: BMW 325 e30 Ciscenje dizna i koja slicica str. 4

Tu si upravu prijatelju nakav je osjecaj neopisiv mislim ja nebi nikada svog ges-a dao ali da mi nije ovoliko prirasto srcu sada bi pricali o istom autu sreca pa ga buraz sad ima pa kad me kriza spuca prevelika moram se ubost malo ako nista sjednem malo u nju upalim je i dobar! Stvarno predobro auto i za klasu bolje od kadilaka sto se tice vozni sposobnosti i drzanja na cesti ali zato ona lepusina ide ko poplava ima nesto i u tome! :D:D:D:D:D:D:D:D
 
Član
RE: BMW 325 e30 Ciscenje dizna i koja slicica str. 4

Evo mali update: Burazova bolešćurina dobila nove PATIKE :D:D:D malo za promjenu jer smo u potrazi za 16-kama ali o tome drugi put evo malo samo da se vidi kako lezi za petokama ko saka u oko! :cool:
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5

SRY grrrrr vidim neznam sta je stopa forum opasno bas mi je nejasno ovo ali nema veze! schumi moj i forumov bad!
 
Top