BMW 320i E30

BMW 320i E30

Član
Bmw 320i E30, 1986 g.
Ovakvog sam ga kupio, u njemu je sve fabričko bar za sada. počeo sam skupljati keš za farbanje, nove felge i body kitove ako se imaju gdje naruciti, ako netko od vas zna gdje se mogu naručiti, da mi kažete bio bih vam zahvalan.. :)

To je to za sada, evo malo slikica, biti će ih jos kako ga budem sređivao postavljati ću.. :)

Pozzz raja



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
pod broj 1 obavezno spustanje
onda kakve 9x16 felge imas na piku po 300-400e sa gumama solidne mozes naci
a body kitova se okani samo tvornicki M tech 1 nabavi i to je to okani se neki seljo beljo body kitova sta kemijaju po kockicama
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
pod broj 1 obavezno spustanje
onda kakve 9x16 felge imas na piku po 300-400e sa gumama solidne mozes naci
a body kitova se okani samo tvornicki M tech 1 nabavi i to je to okani se neki seljo beljo body kitova sta kemijaju po kockicama
Odlicna preporuka ;)
 
Član
dobra benga... felge, spustanje, enterijer i to je to... eventulano dobra zikaca i imas auto boli glava....
 
Član
Ma nisam ja mislio neke đžiđžanske bodije, mislio sam neke klasicne ba nisam mislio neke brije pretjerivanja, vise volim klasiku al da je lijepo uradeno, hvala druze na preporuci,...:icon_smile:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
pod broj 1 obavezno spustanje
onda kakve 9x16 felge imas na piku po 300-400e sa gumama solidne mozes naci
a body kitova se okani samo tvornicki M tech 1 nabavi i to je to okani se neki seljo beljo body kitova sta kemijaju po kockicama

potpis :cool:
 
Top