BMW 320d , misljenja !!!

BMW 320d , misljenja !!!

Član
Ma druze kao i svako auto, ako ga pazis odrzavas, nece zezat, od tih gluposti sto te mogu zadesiti kod nepaznje Boki ti je sve napisao, ali netreba to da te sekira pa za svaki auto ako tako detaljno napises spisak sta nece bit kraci sigurno. Moja preporuka za auto;)
 
Član
edoze je napisao(la):
sad ispade da skoro nista ne valja na tom autu...

Boki je legenda:lol: ;)

Ovaj ima fine opreme i cijena mu je taman znaci nista nije povoljno, al ga ocrnise nece vise nikom na forumu past na pamet da uzme e46 :lol::lol::lol:
 

MTR

Član
ima i Harman Kardon muziku :D

btw : nema samo BMW problem sa turbinom i diznama SVA auta u BiH imaju taj problem , od Mercedesa pa dole prema dnu ( citaj VW :lol::lol: ) , a to je uzrokovano prvenstveno nekvalitetnim uljem koje se sipa u motor , ako proizvodjac kaze da sipas 5W30 onda ga sipaj i nemoj pametovat da ako je presao 150000 da moze 10W40 - NE MOZE BRATE

ajmo dalje :icon_biggrin:
 
Član
Pa ja neznam gdje vi gledate cijene, ali E46 to godiste sa tom opremom 320d sed nemoze kupit u BiH ni blizu 10000KM nikakav a sto ima blizu te cijene je krs, pregledao sam ih more u posljednjih par mjeseci. Po meni je to poprilicno povoljno ako ista valja;)
I opet ponavljam E46 320d je odlican auto;)

P.S Imao sam i ja opciju dauvezem auto iz Njemacke i nisam mogao naci facelift da je optimalno ocuvan i da me izadje ovde 10000, ispod 11500 nista
 
Član
Ako ih ima za 7000 bolje ti je onda probrat lijepo u Njemackoj. :cool:
Ili ako je ovaj u extra stanju onda uzmi njega.
 
Član
ja sad po gradu kad sivi e46 karavan,kontam,nije valjda MTR vec dovezao auto,kad nije,neki glavonja:lol:
 
Član
Ljudi nek vam nek vam ne bude mjerilo mobile.de i autoscout sto se tice cijena,ima gomila auta koja nisu na netu sa nekim sitnim ndostacima i cijena im je extra jer ljudi nece da se zajebavaju sa skupim servisima na starim autima,ovaj sto se nudi mtr-u je placen max 3000 eura gore...
 
Član
teretanas je napisao(la):
Ljudi nek vam nek vam ne bude mjerilo mobile.de i autoscout sto se tice cijena,ima gomila auta koja nisu na netu sa nekim sitnim ndostacima i cijena im je extra jer ljudi nece da se zajebavaju sa skupim servisima na starim autima,ovaj sto se nudi mtr-u je placen max 3000 eura gore...


Ne znam bas, bmw je dobar na oci sa vana sad ne znam moor i to.
A i sad su cijene na mobile de tolike da se uopce ne isplati uvozit ili ja pogresno gledam :icon_rolleyes:
 
Član
nece ni svabo prodavat perfekt auto za 3500 eura, eto oni glupi mi bosnje pametni... drug pregledaj ti njega dobro, ako nema previse ulaganja uzmi ga... brate svi bi da vozaju relativno novije auto, po mogucnosti BMW-a, do 10000 al da ne uloze marke u njega, e pa nemoze kume, nemozes je***at a da ne udje
P.S. ako ti je to neka cifra do koje bi isao, mislim da je ok, al ja bi uvijek dao 2-3 milje vise i gledao facelifta sa manje kilometara, ipak je faceliftom dosta mana otklonjeno na svakom autu...
 
Član
evo link za vido mislim da su sve objasnili samo sto je na njemackom


http://www.mobile.de/modellverzeichnis/bmw/3er-tab-video.html
 
Top