Bmw 320d m-optic Full

Bmw 320d m-optic Full

Ev i ja da prestavim bembaru, nebi puno pisao jer slike govore vise od rijeci. Ugl dizel 110 kw 2003 god.







sve primjedbe sugestije pohvale i kritike su dobro dosle. :icon_smile:
 
Član
RE: Bmw 320d m-optic Full

Fina bembara,18´nabavi neke dobre malo angel eyes-a i to je to ;)
jedno od auta koje uvijek volim vidjeti ;)
 
Član
pohvale za opremu i za crnu boju..zamjerke sto su felgice male i to samo treba promjeniti..i svaki dan sve vise i vise ovih 320d na forumu..po meni za nekih 10 do 12 milja najbolji izbor auta i po izgledu i motorizaciji..a za tvoju opremu da ne pricam...;)
 
soffa je napisao(la):
pohvale za opremu i za crnu boju..zamjerke sto su felgice male i to samo treba promjeniti..i svaki dan sve vise i vise ovih 320d na forumu..po meni za nekih 10 do 12 milja najbolji izbor auta i po izgledu i motorizaciji..a za tvoju opremu da ne pricam...;)

heh ovaj je malo skuplji bio, zaboravio sam gore napisati od opreme navigacija, telefon, dvd, mahagoni, koza, siber, lece sa xenonima fabrickim, automatik itd.
 
Legend
Mihretov BMW :)
Jos ne mogu da prezalim zasto ovaj auto nisam uzeo umjesto seata, al sta cu kad ne volim taj prokleti bmw :D
Nek ti je sa srecom, auto je stvarno TOP !
Pokusaj mu naci one 18ke sto su prije bile na njemu i uzivaj autu maksimalno :)
 
.nOKe je napisao(la):
Mihretov BMW :)
Jos ne mogu da prezalim zasto ovaj auto nisam uzeo umjesto seata, al sta cu kad ne volim taj prokleti bmw :D
Nek ti je sa srecom, auto je stvarno TOP !
Pokusaj mu naci one 18ke sto su prije bile na njemu i uzivaj autu maksimalno :)

hahaha prodo Mihre prije mene, znam samo da su bile 18 ke, neznam ni kakve su bile, ma konto sam staviti ako naletim na kakve, mada tesko naletiti na dobre, najvise mi se svidjaju one od m6 18 ke
 
Član
jos mu fale ova sjedista http://www.pik.ba/artikal/4937761/kozna-sjedista-za-bmw-e-46-serija-3/ i 18-ke sto rekose da bude vrh
 
arminnn je napisao(la):
jos mu fale ova sjedista http://www.pik.ba/artikal/4937761/kozna-sjedista-za-bmw-e-46-serija-3/ i 18-ke sto rekose da bude vrh

slazem se, nisi recaro sjedista al su malo specificna nisam vidjao na drugim bmw ovima ova sjedista kozna, mislim da sam ovu tvoju bembaru nekidan vidio ispred sopinga na grbavici jel moguce :D
 
Top