BMW 320d EfficientDynamic

BMW 320d EfficientDynamic

Član
vozio mi je frend A8 4.2 quatro.uspeš 50 km goriva,baciš krug po Mostaru i vratiš se kući na rezervi:lol::lol:Novija auta troše manje,al tvorničke podatke uzmi s velikom rezervom;)
 
Član
Zela nemoj lagat... 9,5 trosi po gradu...:D mozda 9,5 na kvadrat dakle oko 20l taman kolko si ti rekao :D
 
Član
Testovi se rade u idealnim uslovima ako se ne varam, dakle nije bitno kako je postignut rezultat ali je bitno da je postignut sa fabrickim stock autom i na otvorenoj cesti a sad kako pri koliko obrtaja i slicno =NIJE BITNO
Ovaj auto vjerovatno ako i sva auta trose u prosjeku 1-2L vise nego propisala fabrika!
A i vi pricate gluposti stvarno pa sve je do stila voznje vlasnika!Moze svaki auto po gradu trositi mnogo a moze i taj neki njegov minimum mislim da ce se svi tu sloziti s mnom!
A to da audi trosi 25L po gradu pa trosi kad si pGlu
 
Član
neka ga on provoza do igmana uz brdo, po ovoj hladnoci sa upaljenim grijanjem, pa ces vidjet koliko trosi...

potrosnja je relativna stvar :D, tako da ne raspravljate o glupostima :cool:
 
Član
audi a8,4.2 quatro troši 9.5 litara po gradu?Jest dok ga neupališ:Dzašto onda većina ljudi kupuje dizele i najslabije benzince.Dajte ljudi,uozbiljite se:icon_rolleyes:
 
Član
Pa j*ote prijatelj mi vozi 4.2!
5333-1996-Audi-A8.jpg

ovakav i ne trosi mu 25l sta pricate gluposti!!
 
Član
nitko nije rekao da troši 25 litara!odakle ti to??Astra i ja smo zaključili da troši 90.25 litara
 
Član
ne da moze 4 nego i 3 litre :)ekstremnim sparanjem...sve je do vozaca i stila voznje. start stop tehnologija je pokazala veliku ustedu goriva pa et u gradu je sigurno moguce 5 litara...moje misljenje
 
Član
Astra je napisao(la):
moze ovako, zamoli bmw nek ti posalje model, provozacemo se po sarajevu, ja cu ti odma dat kljuc od auta ako uspijes smanjit na 6 po gradu sa njim, kamoli 4

Pa ne vrti se svijet oko Sarajeva. :lol:
 
Dok se vi raspravljate i svadjate cije manje trosi, svijet napreduje. A ove stvari poput EfficientDynamic-a su postale normalne stvari i nema ovdje nikakve lazi. Uvjerit cete se za par godina;)
 
Top