BMW 316 coupe

BMW 316 coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
robyby89 je napisao(la):
Lijep, samo da je jaći...u kiseljaku ima momak ovakav isti bio motor neki jaci mislim da je 2.5 pa je taj crko, sada je ubacio 2.0 i opet ima extra zvuk i extra ide...

Nije isti taj u kiseljaku je komplet originalni M-paket ovaj nije, to je bilo odlićan auto dok se na njemu nisu izredali...kad je bio kod sipte bio je mjera sad je zeljan pravog vlasnika s kamarom za ulaganje...

Ovom jos pragove postaviti i da se približi M-paketu :)
Obrvice je najmanji problem skinuti, nabavi maglenke, lip i mrezicu...a fele kad se mogne...moje mišljenje za foliju da bi je prvom prilikom ZGULIO :)

Operi auto pa ga i iznutra poslikaj ;)
Sretno i polako :)
 
Član
Edis_m3 je napisao(la):
robyby89 je napisao(la):
Lijep, samo da je jaći...u kiseljaku ima momak ovakav isti bio motor neki jaci mislim da je 2.5 pa je taj crko, sada je ubacio 2.0 i opet ima extra zvuk i extra ide...

Nije isti taj u kiseljaku je komplet originalni M-paket ovaj nije, to je bilo odlićan auto dok se na njemu nisu izredali...kad je bio kod sipte bio je mjera sad je zeljan pravog vlasnika s kamarom za ulaganje...

Ovom jos pragove postaviti i da se približi M-paketu :)
Obrvice je najmanji problem skinuti, nabavi maglenke, lip i mrezicu...a fele kad se mogne...moje mišljenje za foliju da bi je prvom prilikom ZGULIO :)

Operi auto pa ga i iznutra poslikaj ;)
Sretno i polako :)
heheh...jedan ga konj voza...cjelog je ga ujebo...jedino sto xenone ima...dok se napije odma pali gume :lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
po meni 8k za ovaj auto nije uopce puno,motor malo slabiji al sta,jbg,tolko se krecu normalne sa 4 vrata:icon_smile:
 

MTR

Član
brate , da je motor i od 1200 kubika valjo bi , bembara is the best fuck the rest
 

gox

Član
CoL3-99 je napisao(la):
po meni 8k za ovaj auto nije uopce puno,motor malo slabiji al sta,jbg,tolko se krecu normalne sa 4 vrata:icon_smile:

nije sekunde puno jos bi garant spustio jedno 5 glava samo felge stavit i to je to:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top