BMW 1M vs M3 CSL - Nurburgring za 8.15 + gust promet na stazi

BMW 1M vs M3 CSL - Nurburgring za 8.15 + gust promet na stazi

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/nPXDz72MdaE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


"...A lap with a Bmw 1M Coupe on the Nurburgring. The car was awesome and no problems whatsoever. BTG lap time was 8.15 with traffic and i also needed to back off throttle for an accident in the last part. Without traffic and the accident under 8 min BTG is possible. I am following a CSL. Which is a nurburgring track day car. CSL has a cage, big brakes, lightweight exhaust and race seats en runs on pilotsport cup tires. The 1M coupe was completely off factory. I was amazed how well this 1M coupe runs on the Nurburgring..."
 
Frajer iz Porschea u fazonu "Cao momci, zurim":lol::lol::lol:

Porschefan, budi iskren i priznaj, da si postavio ovaj klip samo zbog crvenog proschea, da je on glavna poenta ove teme :lol:
 
:lol:

Iskreno najiskrenije, zanimljiv je dvoboj ova dva auta, jer ljudi ih voze baš vrhunski, a ovo sa Porscheom ionako traje jaaako kratko :D tako da nije dio teme

Postavio bih ovo i bez tog detalja ;)
 
Legend
ja da sam pregledao ovaj clip negdje na netu, objavio bih ga pod nazivom "snimka kako 911 (mislim daj e taj model) dere nekakva dva sepeta sa m oznakom" :D
 
Moglo bi se i tako reći

Ono je 911 (996) GT2 ... :icon_smile:


A posebna stvar je što se 1M uopće ne čuje, sav zvuk dolazi od CSL-a :icon_smile:
 
Super Moderator
Porschefan je napisao(la):
Moglo bi se i tako reći

Ono je 911 (996) GT2 ... :icon_smile:


A posebna stvar je što se 1M uopće ne čuje, sav zvuk dolazi od CSL-a :icon_smile:

Bas tako, ko da rezes drva u limenom hangaru :)
 
Član
Nema šta , impresivna vožnja , a još više me dojmi da je "matori" CSL još uvijek konkurentan sa modernim M-ovima.

A za crvenog Porša se nema šta pričati , tom autu malo ko može pera odbit na Ringu...
 
Član
Porschefan je napisao(la):
:lol:

Iskreno najiskrenije, zanimljiv je dvoboj ova dva auta, jer ljudi ih voze baš vrhunski, a ovo sa Porscheom ionako traje jaaako kratko :D tako da nije dio teme

Postavio bih ovo i bez tog detalja ;)

:lol: Daj ne brljavi,boli tebe klinac za 1M i M3 CSL ko mene za lanjski snijeg.Crveni Porsh je bitan :icon_biggrin:
 
Top