Blinka lampica od akumulatora seat ibiza

Blinka lampica od akumulatora seat ibiza

imam problem sa auto seat ibiza 1.6 benzin ...auto mi to stoji i skinuo sam bio kleme i danas stavim kelem i upalim auto bez iakvih problema kad blinka svo osvjetljenje u autu vanjska svijetla stopovi i lampica od akumulatora...znaci sve blinka isto ko kad upalis 4 zmigavca u tom tempu blinka...sta bi moglo bit doslo mi je da ga zapalim daizgori ne :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:bi mi ga bilo zao sekunde
 
Član
vjerovatno ti je masa negdje slaba... tesko da ces tu sam sta uradit, odtidji kod elektricara
 
nisam jos nista provjerio danas mi praznik pa mi praznik pokvri moram cekat jos i sutra pa tek prekosutra:icon_mad::icon_mad: taman grijanje napravio sad ovo pa vise mi je:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
vlado_jaje80 je napisao(la):
nisam jos nista provjerio danas mi praznik pa mi praznik pokvri moram cekat jos i sutra pa tek prekosutra:icon_mad::icon_mad: taman grijanje napravio sad ovo pa vise mi je:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Ma j*bo Ibizu, nego ti 'udari' po kolacima i kakvom kuhanom vinu :icon_smile: Nek je tebi sretan praznik, a to sa ibizom nemora biti nesto zeznuto. Prvo provjeri punjenje akumulatora,pa onda ostalo.
 
toki je napisao(la):
Da nije ECU?
Javi koji ti je napon na akumulatoru kad je upaljen motor.

ok vidjet cu sutra da provjerim

-adnan- je napisao(la):
vlado_jaje80 je napisao(la):
nisam jos nista provjerio danas mi praznik pa mi praznik pokvri moram cekat jos i sutra pa tek prekosutra:icon_mad::icon_mad: taman grijanje napravio sad ovo pa vise mi je:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Ma j*bo Ibizu, nego ti 'udari' po kolacima i kakvom kuhanom vinu :icon_smile: Nek je tebi sretan praznik, a to sa ibizom nemora biti nesto zeznuto. Prvo provjeri punjenje akumulatora,pa onda ostalo.
hvala druze puno na cestitkama...evo citav dan kolace vino i riba :icon_smile:valjda nije nista zeznuto prodajem je evo godinu dana sve sam joj izmjenjao znaci malo malo pa nesto se s*jebe sve neke sitnice bezveze al iznervira :icon_mad:
 
Odvuko sam auto veceras oko 5 majstoru i trebalo bi biti gotovo do ponoci veceras :icon_smile: radi momak nocnu,najvjerovatnije da je regler otiso :icon_sad:
 
Top