Black & White u progresu

Black & White u progresu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
cesta top...i ostale lijepe...jedinu zamjerku imam na one prve dvije, zbog onog "mafia style" :)

Ma neznam, meni su one top, to je inace nesto interno, i ako skontas da smo se nesta zezali totalno nevezano za slikanje, i stojim ispred merkatora, zadnji tockovi vire sa trotoara, meni ideja de da slikam, tako da mi je sasavo ispalo.


Inace isprobavam BW pa vidjecemo dje vodi :p
 
Član
ma ne, slike su top...nego ono "mafia style" sto pise na slikama mi se ne svidja...znaci samo slova, slike ok :)
 
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
ma ne, slike su top...nego ono "mafia style" sto pise na slikama mi se ne svidja...znaci samo slova, slike ok :)

aha, ma dobro... to malo zezanja, kazem bilo je nesto interno, neka zezancija, pa je nakraju doslo do foruma :icon_biggrin:
 
Član
Nema direktne veze sa temom, al´ da pitam koji je aparat najbolji za jednog pocetnika... Da ima sve ono osnovno, lece(ako se vako pise) i te zahebancije?? Hvala!

p.s.

I naravno, cijene me interesuju:cool:
 
Legend
ifpgzr.jpg
 
svidja mi se druga,ova sa graffitima,ćapio sam ti je i malo se igro u ps-u,uglavnom ja bi samo cropno ovaj gornji dio,izbacio tu prazninu gore,mooozda malo cropno i ovaj visak dole i naglasio bih ovaj detalj u sredini ,ovo dvoje cura i momak,ne znam meni se svidio taj detalj.

i ja bih kod kadriranja mozda samo maaalo vise naglasio dijagonalu,al eto necu vise pametovat,mozda nekom to smeta,stoga I'm out of here!;)
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
svidja mi se druga,ova sa graffitima,ćapio sam ti je i malo se igro u ps-u,uglavnom ja bi samo cropno ovaj gornji dio,izbacio tu prazninu gore,mooozda malo cropno i ovaj visak dole i naglasio bih ovaj detalj u sredini ,ovo dvoje cura i momak,ne znam meni se svidio taj detalj.

i ja bih kod kadriranja mozda samo maaalo vise naglasio dijagonalu,al eto necu vise pametovat,mozda nekom to smeta,stoga I'm out of here!;)

Obzirom da je moja tema, samo bujrum, savjete uvjek volim, pogotovo korisne.
Kao i iya svake druge fotografije tako se i iza ove krije kratka storia, a kaze, vracao se kuci, i usput vidim i iz auta slikam, tako da bi se trebao vratiti pa jednom postenije okinuti.

Eh sad pitanje hoces da ti sibnem orginalnu verziju, pa da postavis da vidim kako izgleda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top