bio Smart sad je najluđi !!!

bio Smart sad je najluđi !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Shvatam i ne slaganje linija sa blatobrana i na vratima (kad se gleda sa zada tu se stvara onaj vent zar ne??)
A maca je stara furka za dokaz falca!;)
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Točkovi super, brush nije onaj najsavrseniji ali je i ovo smrtnicima bez 2-3 god iskustva gotovo nedostizno, tako da mozes biti prezadovoljan svojim radom, extra je u potpunosti, da ima nominacija bio bi rad mjeseca ili pak' godine s obzirom da gotovo niko ne brusha auta vec roka c/p
pozdrav trozicu :cool:

jesi li siguran :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
Točkovi super, brush nije onaj najsavrseniji ali je i ovo smrtnicima bez 2-3 god iskustva gotovo nedostizno, tako da mozes biti prezadovoljan svojim radom, extra je u potpunosti, da ima nominacija bio bi rad mjeseca ili pak' godine s obzirom da gotovo niko ne brusha auta vec roka c/p
pozdrav trozicu :cool:

jesi li siguran :icon_smile: :icon_smile:

mislio sam na radove koji se pojavljuju u posljednje vrijeme na ovom forumu tarik :D

ne osjecaj se uvrijedjenim, dosta tvojih radova se vrtilo kao podloga na desktopu :D

pozdrav :cool:
 
Član
ma joj, vidis smalijica, znaci da se zahebajem :D...slazem se ja s tobom sto se toga tice..dobro je dok je c/p, kad ovi pocetnici pocnu nesto da brushaju, tu belaj nastaje :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
 
Član
tnx na komentarima :cool:

da blatobran je izabčen jer ima vent i blatobranan je širi nego onaj fabrički moraju negdje stati šire gume :D
i zadnji blatobran je urađen na sličan način


EDIT
kolko sam radio,za dan sam bio nacrto cjeli body kit onda sam imo pauzu par dana jer nisam imo vremena da budem za kompom,
onda sam jedan dan doradio sve djelove i nabacio auto na pozadinu i sljedeće jutro opet pošo raditi i nakon neka 3h završio sve ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top