Bimoto kadet --- trebamo pomoc

Bimoto kadet --- trebamo pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ima vec jedan takav Kadett u ljubicastoj boji, vozio je trku u Mostaru. Doduse ono je svijetlo ljubicasta, al... :icon_rolleyes:
 
Član
IBIZASA maznuo sam ti ideju za felge xD Uglavnom, evo neki moj predlog:

a3be8f55a1b75ebc17af3f6b79be5311.jpg
 
Član
moj savjet je boja bez perle ipak je to oldschool auto,mozda cak i crvena sa crnim konbinacijama.nisam bas nesto mastovit....;)
 
Član
ja nisam bas htjeo zutu predlozit zato to je i u mene zuto auto pa da bude zato zuta,al onaj hotin stroj izgleda dobro.
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
IBIZASA maznuo sam ti ideju za felge xD Uglavnom, evo neki moj predlog:

:lol::lol::lol::lol::lol:

pa ti si maznuo cijeli rad i samo ga prepravio :lol::lol::lol:

dobra ideja samo malo prešareno (previse prelaza crno/ljubicasto) :D
 
Član
Ja bi se drzao old school izgleda i slazem se sa funky-em, znaci:
-komplet mat crna,
-neka mjesavina ali da je jedna od boja opet mat crna ili lak crna, a druga opet ne preupadljiva ili
-cak mozda i mat crna sa rat style haubom ili krovom, znaci ili ili, ne i hauba i krov.
A evo upravo sam gledao na onom showu "street customs", odradi se na grundirung na onim dijelovima na kojima hoce da se to vidi jedan sloj boje, u ovom slucaju boja hrde, ona tandzerasta, i poslije se prede opet preko svega bojom koja treba da pokrije cijelo auto. E prije nego sto se baci lak, osmirgla se blago na ovim mjestima sa ovom narandzastom bojom tako da se ona opet malo vidi i dobije utisak da je kroz onu glavnu boju pocela prolaziti hrda i da auto nije jos zavrseno tj. work in progress. Jbga tesko za zamislit ali je ispalo extra. Pokusat cu da nadem slike ne netu.

Evo uspio sam naci nabrzaka sliku. Nadam se da kopcate u cemu je stvar:D
 
Član
buraz ne znam sta ga farbas dzaba,koliko ste ga nabrijali ima da ti leti boja dok budes vozio,,prava letjelica,svaka cast:))
 
Član
moze li neko da ga uradi u toj mat crnoj ali sve da bude mat i da stakla budu zatamljena pa da vidimo kako to izgleda...hvala
 
Član
ima na opel team serbia skroz mat crni sa crvenim rubom na felgama cini mi se da mu je nick frenky.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top