Bijeljina pomoc info o autu

Bijeljina pomoc info o autu

Član
Prvi put vidim ovog Leona, mada nije Bijeljina bas mala pa da se naleti na pojedina auta:) i nekako mi ovo bas pojaka cijena za 2006g.
 
Član
Po meni je pametnije da ostavis svoje auto. Znas sta vozis i sta si radio. Kupuješ auto koji je ko zna koliko presao možda bio i lupan. Farban i slično. O servisima nemas info. Dakle da ces bolje auto i doplatiti. Macka u vreci. A od opreme je mozda mala razlika.
Razmisli ali po meni losa matematika i pad
 
Član
Sve ja to znam, ali danas svaka kupovina auta je macak u vreci i kad bih tako gledao nikad nebih zamjenio auto i 100 god. bih vozio isto auto. Znam da je matematik losa ali je trziste tako da je velika razlika u cijeni. Uzecu primjer golf 4 tdi 2002 god. sa cijenom oko 6000 km i golf 5 tdi 2004-2005 god. 10000 km pa vise
 
Član
Ne kazem da ga vozis 100 god, tvoj auto je relativno "mlad" sta se vozi. I sigurno ce dobro posluziti jos 4 5 godina. A tebi ce tada vec biti manja razlika da podmladis nekim mladjim autom. Il da uzmes 10 god mladje...tvoj ce auto biti za 5 god 3500km a sad je oko 6000 tako da ne gubis na cijeni. A
 
Top