Bijela metalik

Bijela metalik

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
emirEX_sa je napisao(la):
kod sike (sad kod joje) pise bijela perla


perla uredu

ali bijela metalik :icon_question:

postoji lak bijela, to mi je i pokazao

ali metalik bijela kaze da nema
eh sad ako nema sto mi je upisao metalik bijela
 
Član
ljudi meni je to profesija!i 100% ne postoji metalik bijela u fabrickom izdanju bilo kojeg automobila
jedino da se pravi rucno kao sto sam ja to pravio igyu drugacije nikako!
 
Član
Stvarno ne razumijem zasto nemaju tamo vise boja da se upise u saobracajnu.
Tebi bi ja mislim Igy trebalo bit bijela perla al et...
Meni je u saobracajnoj ZUTA metalik a na autu zlatna, a na suncu prelazi vise na sivo, i kazu oni to tako treba, i da nemaju vise od tih nekih osnovnih boja.
Moje misljenje je da ne znaju ni oni sta treba, cast izuzetcima koji znaju svoj posao, pa kud ces dalje kad su mi burazu mijenjali tri puta boju u saobracajnoj i opet nije tacno, sad mu pise crvena metalik, a ono ljubicasta:icon_rolleyes:
 
Član
amel st je napisao(la):
ljudi meni je to profesija!i 100% ne postoji metalik bijela u fabrickom izdanju bilo kojeg automobila
jedino da se pravi rucno kao sto sam ja to pravio igyu drugacije nikako!

znaci da postoji :lol:
moze i da se napravi
 
Član
Metalik perla candy svejedno nek je posao uraden,i nek se mozes coolirat konacno.....heheeh.............;)
 
Član
Cudi me da nisu upisali JUPOL ILI KREC METALIK:lol::lol: nebi me iznenadilo ni to:lol::lol:
 
Član
ma lagano napisu,bijela je ,al se sjaji ko pasje mudo pa nemozemo ni mi da skontamo sta je,metalik,perla,candy,iridescent,flourescent...uglavnom je bijela...hahah
 
Član
prvi put svijumi cujem za bijelu metalik.. znam za bijelu perlu al za metalik neam blage vezee..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top