Big ReUnion 15.01. u 14:00

Big ReUnion 15.01. u 14:00

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Big ReUnion

bolje je interex kad je vec natrkiveno ako bude padalo sta , ja cu doci ako Bog slucajno da neki plus i suho vrijeme :D
 
Član
RE: Big ReUnion

zna li se tacno gdje ce biti dosao bi i ja po prvi put da upoznam ove forumase cuo sam da su prava raja..
 
Legend
RE: Big ReUnion

ej skontajte za tu lokaciju, ako je vrbanja zatvorena, mislim da je glupo tu onda ici, bolja opcija je interex kao to dragon rece, ili eventualno energoinvest dole..
 

LSD

Član
RE: Big ReUnion

mozda bi se i ja mogao uklopiti tu :D

ako ne upratim temu neka mi neko senda PM vezano za lokaciju
 

IGY

Član
RE: Big ReUnion

dajte ba kakve garaze, sta ste se prepali malo snijega, pa prije smo znali satima stajati na minusima, i prziti se na plusevima.....

mislim da je Dino namjerno odabrao Vrbanju, iz razloga sto je odatle sve krenulo, pocelo je na Vrbanji, i sta sad zatvorena je, jel tesko dati po 1km za uci na parking i biti sat-dva i druziti se sa tim da nam niko nece smetati jer smo platili parking

tus garaza, interex garaza cim nas vide u nedelju u 14:00 zvace nam muriju i otjerace nas, ovako cemo biti mirni
 
Član
RE: Big ReUnion

A na Ilidzi onaj kod kruznog toka?

Mada mislim da je na Vrbanji bolje... 1 KM nije puno a biti ce barem mirno. Nece dolaziti BUDALE svakakve da driftaju i glume lafce...
 
Član
RE: Big ReUnion

Pocet cu sa planiranjem vamo ekipe moram vidit ko nam sve ima zimske gume nisu ovi moji navikli na snjeg :lol:
Skontajte lokaciju, sto Igy kaze mislim da nie puno dat 1-2Km za malo druzenja ;) Samo bez glupiranja i sve ce super proc :cool:
 
Član
RE: Big ReUnion

Kakvi Tusevi, Energoinvesti .ba :icon_eek: Vrbanja kao polazna tacka, tamo se skupimo, AKO nam bude hladno ima Interex za kafu ili caj, pivo ili stock :cool: A kada parkiramo auta na Vrbanji gdje je oznaceno, ko nam moze zabraniti da stojimo kod auta? :) Markica i ljepota :)
 
Legend
RE: Big ReUnion

nije frka markica, cesto bude taj parking pun, pogotovo vikendom, natrpaju nekakvih buseva, pogotovo kad su oni sajmovi i sl.. iz tog razloga sam rekao, nista drugo :)
moze se provjerito ovaj vikend kako bude, pa onda skontati..


nadjoh jednu sliku :D

skvp54.jpg


tema
http://www.bhtuning.com/okupljanje-nedelja-14-00-vrbanja-t-684.html

:cool:
 

IGY

Član
RE: Big ReUnion

noke ovo ti nije trebalo, suza mi krenu vidi mi golfa tamo na kraju :cool:
 
Član
RE: Big ReUnion

Nazalost od mojih niko nie spreman za snjega i zime tako da cemo mi za ovaj put odgoditi dolazak i nadam se drugom prilikom da cemo doci na jedan od meetova ;)
 
Član
RE: Big ReUnion

Dolazim obavezno :cool: I ja sam za Vrbanju, nikakva ta čang šlang mjesta koja nemaju logike, odavde je sve počelo.. Nakamaraćemo se nekako kako god, mada mislim da neće biti tolika gužva baš da šibica ne može pasti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top