BHmobile-MMS

BHmobile-MMS

Član
Ej ljudi , fkt zao mi je sto otvaram temu ,al znam da cu ovdje dobiti najbrzi odgovor ...

U Sloveniji sam , znaci roaming dobio sam mms eh sad jel nemogu ga otvoriti dok ne dodjem u bosnu iili ??
 
Član
badboy je napisao(la):
Ej ljudi , fkt zao mi je sto otvaram temu ,al znam da cu ovdje dobiti najbrzi odgovor ...

U Sloveniji sam , znaci roaming dobio sam mms eh sad jel nemogu ga otvoriti dok ne dodjem u bosnu iili ??

pa probaj otvoriit:lol:. ako neotvori, nemoze:lol:
 
Član
probao sam ...al kad stisnem na ono preuzmi , onda mi kao pise u jednom prozorcicu skidanje i onda pise neuspjesno ,unesite postvake mreze



Kako dalje ??
 
Član
Mozes preko stranice bhmobile.ba
tamo se registrujes preko broja mob, dobijes neki kod u poruci i onda imas online preglednik mms-a, bar je nekad bilo
 
Član
mozes ti i u slo pogledati ako ti je podesen mms,sskinuce ti jedno 5 maraka :D ja sam gledao mms i at i u cro pa vjerovatno moze i u slo u mrezi s kojom bhmobile ima ugovor,tj s onom koja je najpovoljnija,a mozda moze i u ostalim,pogledaj na njihovoj stranici
 
Član
tacno evo sad sam nesto gledao , i nemogu otvoriti jer nemam na racunu ... uglavnom moze se




Sad cu probati ovu soluciju preko net-a tj. preko bhmobile.ba



uglavno moze LOCK
 
kad smo vec kod mobitela :D ima li jos neko problema sa slanjem onih besplatnih poruka preko portala? danima vec nikome ne stizu poruke sto posaljem
 
Član
Death_beat je napisao(la):
kad smo vec kod mobitela :D ima li jos neko problema sa slanjem onih besplatnih poruka preko portala? danima vec nikome ne stizu poruke sto posaljem

I meni kasne preko adsl username po dan, a preko broja ono 3 poruke one dolaze.
 
Top