BH telecom - Moja TV Premi?

BH telecom - Moja TV Premi?

Član
voda je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
bolje ti je druze kupi ovako sebi telefon... skontaj se samo koliko ce taj telefon kostat dok ga otplatis (neces moci 20km dobit za njeg), onda druga stvar... koliki ces baksuz/sretnik bit... tj hoce li se kvarit telefon, posto znam od prijatelja koji radi u servisu kaze da svijet masovno donosi telefone iz bh telecoma da se kvare ko ludi, a po mjesec dva moras cekat u bh telecomu na "popravku" i pitanje je hoce li popravit ga ako sta ode, ili ce svalit na tebe da je to tvojom greskom i da ne spada u garanciju... a sto je najbitnije... danas sutra hoces promjenit telefon, ne moras ga dekodirat da mogu druge kartice u njega;)


nije bhtelecom kriv sto se telefon kvari,oni ih samo prodaju i drugi je par opanaka sto su svi poceli fuseriti tako da onaj telefon od 1000km je ista karina kao i onaj od 20km:D. to cekanje po 2 mjeseca ima tu svacije krivice, telekom dok utvrdi pa majstoru dok nadodje popraviti i tako dalje...pretplata u premi paketu se vodi kao 30KM ali su cijene od 50KM pretplate (rijeci lika koji radi u telekomu),500mb interneta i bas jeftini telefoni. sad kome je sta bolje ali tim HTC-om sto si kontao uzet ja licno nisam zadovoljan jer ga upravo taj lik iz BHT-a ima i isto uzeo premi paket i mobitel ali mobitel nije bas nesta posebno :D . najbolje ti je baciti racunicu na papir pa skontaj sta ti je bolje,ako nista u bht-u znas da imas 2 godine garancije i orginal telefon dok ostali daju max. 6 mjeseci i odnekud izvucen telefon:D

nije da nesto mrzim il da pokusavam ocrnit bht (i ja koristim bht karticu) ali treba se zapitat zasto se cesce njihovi telefoni pokvare nego telefoni kupljeni na drugom mjestu... a sto se tice njihove garancije, radije cu negdje drugo uzet telefon s mjesec garancije nego njihove 2god... prijatelj je imao telefon iz bht, vise je bio na popravku nego kod njega. telefon kad odneses nebitno kakav je kvar, cekas mjesec dana (najmanje) a svijet radije ode u servis plati 5-10 maraka da se telefon popravi nego sto u bht ceka po mjesec i vise da bi oni izmislili neki razlog kako taj kvar ne podlijeze garanciji il sl
 
Top