Bh. građani od 15. decembra bez viza u Evropu

Bh. građani od 15. decembra bez viza u Evropu

Član
adel_tuzla je napisao(la):
RS TURBO je napisao(la):
Na sta se sada vaditi u pm :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Na posao nema se kad ici od posla :lol::lol::lol:

hahahaaa :lol::lol::lol::lol: jes, jes ima i toga :lol::lol::lol: znas moram raditi prekovremeno, previse posla ne moze se stici :lol::lol::lol:
 
Član
sve je ovo odlicno.. al realno, ovo mjenja stvari za mozda samo 5% populacije... a ovo ostalo, ko nije isao, nece ni ici.. nazalost.. nije ni samo putovanje besplatno
 
Član
drago mi je zbog ovoga, nisam htio sestri u austriju da idem zbog zaebancija sa vizom, 20 puta moras otici u sarajevo, i tamo te ebe ko stigne...
 
Frenkie-3B je napisao(la):
super odlicna vijest extraaaaaaaaaaaaaaaaa

da ulice zurich-a vide napokon sta je chuning,saljemo vam "cream de la cream" nasih brijalica..ala passat lubenicar(very low-propalih zadnjih opruga),ascona 84god (side pipes/protruhli pragovi,sa hi-end i.c.e./dva reda visokotonaca sa jednim 12"sounddragon buferom(lat. woofer) i gama kasetas iz Golfa3 sve to napajanja FM transmiter vireci iz pepeljare)BMW 320 86god(drift car/ sprejem zatamnjni stopovi rezane opruge,izbacen i nakoso postavljen remus(univerzalni naziv za sportski lonac,nemora nositi zatitni znak fabrike,bitno je da tresti) i slag na torti je sponzor naljepnica u vidu plamena ili "supersport","turbo sport"," king of the road"zelenog/crnog nadpisa na zadnjoj sajbi....
ovo su samo tri od milion automobila koja ce oplemeniti Tuning scenu svjezim style ideama kada krenu na svojim protect gumama da osvoje glavni grad svicarske...



:lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
super odlicna vijest extraaaaaaaaaaaaaaaaa

da ulice zurich-a vide napokon sta je chuning,saljemo vam "cream de la cream" nasih brijalica..ala passat lubenicar(very low-propalih zadnjih opruga),ascona 84god (side pipes/protruhli pragovi,sa hi-end i.c.e./dva reda visokotonaca sa jednim 12"sounddragon buferom(lat. woofer) i gama kasetas iz Golfa3 sve to napajanja FM transmiter vireci iz pepeljare)BMW 320 86god(drift car/ sprejem zatamnjni stopovi rezane opruge,izbacen i nakoso postavljen remus(univerzalni naziv za sportski lonac,nemora nositi zatitni znak fabrike,bitno je da tresti) i slag na torti je sponzor naljepnica u vidu plamena ili "supersport","turbo sport"," king of the road"zelenog/crnog nadpisa na zadnjoj sajbi....
ovo su samo tri od milion automobila koja ce oplemeniti Tuning scenu svjezim style ideama kada krenu na svojim protect gumama da osvoje glavni grad svicarske...



:lol:

:cool::cool::cool::cool::cool:BIG RESPECT
 
Član
ovo ne mjenja nista "budimo realni" :D... ko je isao ici ce opet... ja sam isao prije i nikada mi probleme nisu pravili prilikom predavanja za vizu... u USA ambasadi pozvan sam na razgovor koji je trajao 1 minutu a sve je bilo pitanje kod koga ides tamo ja reko posjeta porodici...aha super dodji po vizu tad i tad...:D

moje misljenje je kao sto rekoh da ko je isao ici ce, mozda ce jos 2% populacije ici koji prije nisu dobijali vizu... bezvizni rezim je dobar za psihu gradjana...da malo ne bude vise crnila po ovoj drzavi i da se gradjani Bosne i Hercegovine "ne osjecaju" zatvoreno kao u kavezu...
 
Član
djelimicno si u pravu, ko je mogao ici dosad ici ce i dalje, ali veeeeelika je stvar kad nisi ogranicen u smislu da sjedimo veceras, slucajno dogovorimo neku ideju o odlasku na neku destinaciju, i to mozemo realizovati odmah/sutra/u roku keks, a ne dok zavrsis proceduru papirologiju itd. itd.
 
Top