Bh. autouvoznici ogorčeni na Euro3 normu

Bh. autouvoznici ogorčeni na Euro3 normu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mater im lopovsku ....
oce da polovna auta prodaju po cijeni novih , zato se oni bune , asu treba ukinut - sto se tice polovnih vozila
 
Član
j*ali oni mater svoju , seru samo tako


receno je bilo kao euro 3 , tamo vamo sad euro 4 ... majku im j*em pa nek i meni daju onu platu sto imaju , i ono sto po kradu , i ja bi vozao bmw 7 i pheatona .... majku im ...


odnosi se na politicare i sve koji su vs ovog zakona...
 
Sve se ovo radi smisljeno, bilo bih pametnije da uvedu euro 4 normu autobusima jer svaki u gradu pusi kao da gori i zagadi nam i ovo malo zraka. Sta ce autu eoro 4 kad nas vecina bijednika vozi na plin.
 
Član
jooooooooj jest taj iz ASA auta glup ko k*..
kako ja da kupim njegovo novo auto kad nemam dovoljno keša..

ajmo logicki razmisljat..(znam da taj direktor asa-e nema mozga pa ne moze da razmislja..ovim putem ga zalim i izvnjavam mu se sto je toliko glup)

ako se ne uvoze malo starija auta (mislim na auta sa euro 3 normom-oko 10 godina)..
ljudi nece kupovat nova auta-to je sigurno.. nego ce kupovat i dalje jos starija i jos trulija auta..
time se povecava opasnost u saobracaju od tehnicki neispravnih vozila..

ovi glupani zele da odmah prosjecna starost vozila da se smanji na 7-8 godina (ovo govorim otprilike)
zar nije logicno da to ide postepeno..ajde sad je to 16 godina..kad bi se smanjili kriteriji za uvoz ta prosjecna starost bi se smanjila ajde recimo na 12 god......

i tako da to ide postepeno..

a ovaj Senad Olovčić, direktor ASA Auta.. moze mi popušiti k*..pojest moje govno.. moze otici na nadogradnju svog glupog mozga..moze otici u "kreku" jer je tamo njegova klapa ludjaka..
moze povesti svoje kurve i ostale lopove i kompanjone..

ŽALOSNO JE STO ZIVIMO U OVAKVOJ ZEMLJI GDJE NAS VODE GLUPI LJUDI..
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Sve se ovo radi smisljeno, bilo bih pametnije da uvedu euro 4 normu autobusima jer svaki u gradu pusi kao da gori i zagadi nam i ovo malo zraka. Sta ce autu eoro 4 kad nas vecina bijednika vozi na plin.

Mozda jesu bjednici ti sto na plin voze, al plin je ekoloski cistije gorivo od benzina.

black pazi malo sta pises.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Mozda jesu bjednici ti sto na plin voze, al plin je ekoloski cistije gorivo od benzina.

black pazi malo sta pises.

ma kako da pazim kad vidis nepravdu svuda oko sebe..
lako je za ove sto imaju pare..
bas za oko mi je zapeo taj iz asa-e..on se nesto najvise protivi..
 
Član
Zar nije bolje za drzavu da dopuste uvoz 15god.
Gledajte malo racunicu
Vise tehnickih pregleda
Vise registracija
Vise osiguranja
Veca potrosnja goriva
Veca prodaja autodijelova
Vise poslova za automehanicare
Manja nezaposlenost ...
Mene u sabor :D
 
Početnik
jedna bolna istina je sto su se oni natovarili starih tj polovnih auta dajuci staro za novo, sad ih nece nikad prodati jer se za iste novce moze kupiti polovan bolji auto iz njemacke nego sto ovde oni traze za takve aute koje su vec po BiH je*ali razni vozaci/ice :)
 
Član
Ako bude euro 4 eto kod nas golf-a 2 na 6000 opet...Tužno je što se kod nas gleda samo džep ovih bogatih ratnih profitera a sirotinju ko j..e,pa ako bude euro 4 nit će se uvoziti niti kupovati novo a još nek uvedu registraciju za starija auta po euro standardima pa će se broj auta na cestama prepoloviti,kako će onda budžet puniti???Dosta auta starih po 10 pa čak i više godina su sigurnija i kvalitetnija (BMW,Mercedes...) nego neka nova auta na našem tržištu...npr kragujevački punto :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top