bez zike nema smijeha :D

bez zike nema smijeha :D

Početnik
vjerujem da su swi owo gledali xxxx puta,ali se covjek moze uvijek od srca ismijati...Gidra je kralj..

http://www.youtube.com/watch?v=VpwlpnpFTGE
 
vjerovatno nema slova "V" na tastaturi, ispala mu tipka:):):) . . btw ZIka je KRALJ! Mogu gledat 100 puta zaredom, i opet cu se smijati:) ne moze da dosadi:)
 
Član
Sjetim ga se svaki put kada vidim da neko koristi W u nasem rijecniku! A to se pocelo masovno koristiti kako je onaj seljak Mark Secerbeg izmislio ono sranje Liceknjiga! :icon_rolleyes: :lol::lol::lol:
 
Član
Danas gledao "Ljubi, ljubi, al' glavu ne gubi".:icon_biggrin:

Prije neki dan isto bila "Žikina dinastija", mislim da je II dio. Svaki dan, izgleda, na RTS1 ima Žika, svi dijelovi od početka. Vidjećemo hoće li biti sutra. Jednom sam za dan odgledao sve djelove i nije mi bilo dosadno.:cool:
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
Danas gledao "Ljubi, ljubi, al' glavu ne gubi".:icon_biggrin:

Prije neki dan isto bila "Žikina dinastija", mislim da je II dio. Svaki dan, izgleda, na RTS1 ima Žika, svi dijelovi od početka. Vidjećemo hoće li biti sutra. Jednom sam za dan odgledao sve djelove i nije mi bilo dosadno.:cool:

nema dosade uz Ziku,stvarno su odradili filmove koji nece dosaditi nikad,meni je dovoljno da cujem "prijatelju.." i ja se odvalim smijat,neki dan sredio dio zikine dinastije,kada su isli na selo,na mob i pustio na alarm,i ujutro se u pola 6 pocnem smijat i dan mora biti veseo..;)

mirza_mali je napisao(la):
Kani se ti dernek, tulumarka, fb fazona sa w to djeca samo jos koriste

prijatelju nemoj da si skeptican:lol::lol:,ok necem vise to koristiti..
 
Početnik
"sto reko nas narod od velikog glava ne boli..":lol::lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=qb9GbZeCSD4
 
Član
A sta kaze na kraju "Ja sad odo a tebi ostavljam ovo da pospremis" heheheh ja budale kralj je
 
Početnik
Melek je napisao(la):
A sta kaze na kraju "Ja sad odo a tebi ostavljam ovo da pospremis" heheheh ja budale kralj je

:lol::lol::lol::lol: i ono "djah kuca djah kafana,a ti daro znas da ja kafanu nikad nisam volio..":lol::lol:
 
Top