Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stigle i meni samo jedan paket jbg valdja niam dovoljno brzo narucio, ali ja zadovoljan ;)
mene nisu zvali a ostavio sam broj tel. samo me trazili po naselju malo duze :lol: dosle mi 7 dana posel narudžbe, pita momak sta je ovo svegati pa iz njemacke dolazi :lol::lol:
 
VW Diego je napisao(la):
stigle i meni samo jedan paket jbg valdja niam dovoljno brzo narucio, ali ja zadovoljan ;)
mene nisu zvali a ostavio sam broj tel. samo me trazili po naselju malo duze :lol: dosle mi 7 dana posel narudžbe, pita momak sta je ovo svegati pa iz njemacke dolazi :lol::lol:

jel oni nazovu odma poslije narudzbe :icon_question:
 
Član
ado cobu je napisao(la):
VW Diego je napisao(la):
stigle i meni samo jedan paket jbg valdja niam dovoljno brzo narucio, ali ja zadovoljan ;)
mene nisu zvali a ostavio sam broj tel. samo me trazili po naselju malo duze :lol: dosle mi 7 dana posel narudžbe, pita momak sta je ovo svegati pa iz njemacke dolazi :lol::lol:

jel oni nazovu odma poslije narudzbe :icon_question:

nisu mene zvali nikako, samo narucis kad kucnu na vrata za desetak dana potpises i gotovo e meni je jos trazio licnu kartu valdja da provjeri jesam li ja TAJ ;)
 
nisu mene zvali nikako, samo narucis kad kucnu na vrata za desetak dana potpises i gotovo e meni je jos trazio licnu kartu valdja da provjeri jesam li ja TAJ ;)
[/quote]

:cool:
 
Član
Ev i meni stigle diode a nisam vjerovo da ce usput hvala trizex-u da se on nije potrudio da me nadje nebi bilo nista
 
Član
Al ne, fakat nemoguce je da ima nesto dzabe, al ko zna mozda im je to reklama ili sta vec, uglavnom nesto mi mutno tu :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top