Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa dobio bi valjda taaky do sada mail upozorenja,prosle je vise od 20 dana kako je on prvi puta narucio
 
Početnik
ma dobro IGY daj nam link da vidimo gdje to pise!!!!..ili si se ti malo kontao zaj*avat sa nama...sto se nadam
 
Član
ja sam sad malo trazio po stranici te neke odredbe po kojima se narucuje,nigdje nisam nasao ovo sto igy kaze,ne kazem da laze,ali ja jednostavno nisam nasao,mozda neko drugi bude imao vise srece od mene;)
 
meni jos nije stigao nikakav mail upozorenja, a slike vam nije problem poslati i objasnjenje, nije niko toliko smotan ;)
 
Početnik
nista ako bude idemo svi promojenimo ime il neku pricu prodat brat,sin narucio na moje ime,evo platit cu ja tih 20-25 dioda...NECE ONI LAHKO SA BOSNJAMA..:lol::lol:
 

IGY

Član
jeste se svi primili :lol::lol::lol::lol::lol:
joj kud nije prvi april da vam kazem aprilililili :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
taman podjoh reci da sam ja , za razliku od vecine, haman citao sta klikam, i da se nigdje ne spominje obaveza upotrebe.......e IGY, rani'ce te ko za ove stresove :icon_biggrin:
 
Početnik
sad ti faca jel :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_question::icon_question::icon_question:
 
ljudi ja sam maloprije narucio 14-15 razlicitih stvari,,tako da ako sta bude javicu vam na vrijeme,,btw valja mi se 14-15 puta potpisati hahaha,,ako dodje :D i valja pakete ponijeti :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top