Bembara E30 M3

Bembara E30 M3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tipo16V je napisao(la):
za pocetak da sumiramo da ovo nije M3 nego pretpostavljam 325 M Power sa M3 body kitom. Originalni M3 motor iz serije E30 je 4 cilindricni (da da bmw-isti slovima: četiri) 2.3 litreni 16 ventilac, dok je M3 Evo imao 2.5 litreni 16 ventilac isto R4.

E u pravu si da nije pravi M3, ja sam vise napisao radi oznaka, a nisam obracao paznju na motor!!!
Ecouse me!!!
 
Član
pod broj jedan ovo je prava sasija od M3 e30 jer ima zadebljanja zadnjeg nosaca krova i gepekta a to nema nijedna replica (gledao sam ih dosta i covjek u beogradu radi replice 800eura kosta da sve odradi na obicnu ) M3 je se proizvodio kao obicni M3 , evo1 m3 i evo2 m3. obicni i evo1 su imali 2.3 litrene motore a u evo 2 je ugradjivan 2.5 motor koji je imao 245 ks i proizveden je u samo 600 primjeraka . svaka m3 kockica je proizvedena sa uskim stopkama( osim 320is ili MALI M koji je radjen za talijansko i portugalsko trziste imao je smanjenu kubikazu sa 2.3 na 2.0 ali snaga je ostala skoro nepromjenjena 196 ks)
na ovom sa slika jos su dodatno prosirena prednja krila ( blatobrani) i bokovi a motor je iz M3 e36 3.2 ili je iz M5 3.6 vizualno su indenticni pa je tesko da se raspoznaju

a uglavnom ovo je auto vrh vrhova i iz godine u godinu kosta sve vise i vise npr. trenutno se u njemackoj prodaje samo jedan M3 evo2 i ima cijenu od 25000 eura a ni ''obicni''M3 e30 u voznom stanju je nemoguca misija naci ispod 8 do 10 000 eura jer su to vec kolekcionarski primjerci.
kad kazem VOZNO STANJE mislim na M3 kojem je ispravan M motor ili je ugradjen neki M sestak jer se motorima iz M3 e30 nemoze raditi generalka ko je god pokusao nije ga dugo vozio (niko nezna zasto) a opcija zamjene tog motora kosta 10000 eura (vratis stari i pare das dobijes novi iz firme)
evo tolko od mene valjda nisam smorio pricom



p.s auto izgleda DO JAJAAA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top