Battle Ground VI par 6

Battle Ground VI par 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
bg6bannerfi4.jpg


Deyo - olensoner

radove poslati Ryu-u na PM do 14.07 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/toyota/2007-yaris/1600x1200/wallpaper_03.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!

Pravila su poznata !!!
 
Putovanja.ba
Administrator
Moj glas za prvi rad. pohvale za oba rada al prvi je moj izbor.
 
Član
Ovaj Yaris je tako ne prikladan za PS al eto opet su se dobro izvukli,oba rada nisu losa,u prvi je ulozeno vise truda ali mana mu je sto je jako jako taman,tako da dosta toga gubi,drugi rad sve u svemu dobro uradjen,svaka cast momci,glas za prvi rad!

Deyo
 
hmm

Deyo - auto ti je u hangaru ali jos uvijek imas oblake i staru okolinu na autu naravno i stari ruzni retrovizor...

olensoner - nekako mu nisu legle felne, a i sat je pomalo out (mada mislim da ga stavim u corsicu da me zelja mine)....

Glas - olensoner
 
Član
oba su rada dobra,na prvom radu mi totalno out što se vidi nebo i orginalna okolina a auto je u hangaru...na drugom radu nekako feluge nisu baš naj.... glas za olensoner
 
hm,ipak olenoser!
dejo nisi ga trebao stavljati u bezbojni svijet,heh,previse je taman ali najgore si uradio sa ovim oblaicima po haubi i po sajbi,jbg to ga bas hebe., a olenoser opet ima jako mutnu zadnju felgute poprilcino sheban retrovizor.:)
 
Član
Deyo, rad mutan pravo, ima nekih malih gresaka, kao sto je onaj oblacak! Ali si cvijetni arnanzman dobro uklopio!
ole; lijepo odradjen posao, jedino mi onaj retrovizor skroz los! Ali ipak glas za tebe, jer ovaj autic puno bolje lezi na svijetlu, nije za underground!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top