Battle Ground VI par 4

Battle Ground VI par 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
heh,hvala na glasovima,samo pitanje u cemu je problem sa spustenim prozorom,zaista ne kontam nikako,ono ozvucenje je brasano,a ne C/P i radio sam ga oko sat vremena (prozor samo,ne citav rad:D) i mnogo puta sam vidjao na radovima mnogih profesionalaca,zaista ne kontam u cemu je kvaka!
 
i jos nesto,hehe:D ,koliko sam mogao zakljuciti da slabo ko od vas gleda HR (high res.),mislim trebali biste jer se tu gledaju junaci,hehe:)

ne govorim ovo samo za ovaj par,nego i za sve ostale (ali hajd u svojoj temi smijem spamat:))
ozbiljno,u umanjenoj verziji ne moze se skontat ni da li je felga/branik/prag mutan,a da ne govorim o odsjajima na nosacima krova npr. itd.
 
Član
meni taj otvoreni prozor suvišan zato što nema zadnji vrata a i u fokusa sa troja vrata se zadnji prozori ne otvaraju,a uradio si to odlično taj otvoreni prozor al meni ne leži na tom autu eto moje mišljnje ;) jel dosta :D
 

Ryu

Član
sto Fele rece na pocetku ovde bi za oba glaso...al eto,zbog prednje karambolke glas za knoxvilla
10-3
ovde je sve vec rijeseno
 
dosta,dosta i jos nesto ako smijem,nije da se zalim,pobijedio sam,ali vi ocito ne gledate HR,a to je glupost,mislim stavljati knoxvilovu karambolku ispred moje je jako neprofesionalno,joj ovo lose zvuci,nisam prepotentan i ne zelim da me zamrzite zbog ovoga,ali kao neko ko ima preko godinu i pol dana iskustva u ps i koji je kandidat za inter level na pst-u mislim da imam pravo ovo reci.

jedina promjena kod pr. karambolka kod knoxvila je ofarban ovaj mali ali dio ispod tablice.promjene na svojoj necu nabrajati.

PONAVLJAM,NEMOJ TE ME ZAMRZITI ZBOG OVOG,SAMO VAM UKAZUJEM DA MORATE GLEDATI DETALJE I KVALITET IZRADE JEDNOG CHOPA.

No hajd,kad dodje backo koji ima ime i reputaciju nek vam on objasni!

NEMOJTE SE LJUTITI NA ZAMJERCI,ZAISTA NISTA LOSE NISAM MISLIO,POBIJEDIO SAM OVDJE,NEMAM SE STA ZALITI,SAMO SAM MORAO PRIMJETITI I TO NE SAMO KOD OVOG PARA NEGO I KOD OSTALIH.
 

Ryu

Član
jarane ti iskritikova sve a ako tebi neko nesto kaze za zvucnike il karambolku odma dizes frku,samo opusteno ;)
ja sam i gledo veliku sliku,na maloj se i ne vidi nista ! i tu sam i vidio to naprijed,vidis i sam ako si realan nazubljenje i malo cudan oblik,i rad ti po meni izgleda skoro pa realan al su ti ovi zvucnici ko iz fanta reklame...
dobio si najcistiju sliku od svih a ostale kritikujes za mutnocu,zato pogledaj i original,a i to da nemamo 10 dana za rad vec 5,a od tih 5 ko nadje 2 dana kako treba za preradu moze rec dobro je...

zato znaci samo opusteno i ako ces se naljutit zbog tudje kritike nemoj onda nikoga ni ti kritikovat ;)
po tebi sad ja ne smijem glasat za knoxvilla ako mi se njegov rad vise svidja ;)
 
ok druze,nisam ljut,joj znao sam da ce shit iz ovog ispast,nisam mislio ba nista lose,ok,mozda sam ja lose regovo,ali mi bilo krivo zbog tog tvog branika.
e da kad smo kod branika,jel pod "nazubljenjem" kontas lip ili sta?

ako je lip,ne kontam u cem je probelm ns njim?

i da ,priznajem nisam gledao original slike kod ostalih jer sam mislio da su sve kvalitetne

ugalvnom izvinjavam se zbog moje reakcije,sori!
 
Član
ma nemas se sta izvinjavat. kazes ono sta mislis... a ja se slazem da je tvoja karambolka puno bolja...
moje licno misljenje... emir
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
dosta,dosta i jos nesto ako smijem,nije da se zalim,pobijedio sam,ali vi ocito ne gledate HR,a to je glupost,mislim stavljati knoxvilovu karambolku ispred moje je jako neprofesionalno,joj ovo lose zvuci,nisam prepotentan i ne zelim da me zamrzite zbog ovoga,ali kao neko ko ima preko godinu i pol dana iskustva u ps i koji je kandidat za inter level na pst-u mislim da imam pravo ovo reci.

jedina promjena kod pr. karambolka kod knoxvila je ofarban ovaj mali ali dio ispod tablice.promjene na svojoj necu nabrajati.

PONAVLJAM,NEMOJ TE ME ZAMRZITI ZBOG OVOG,SAMO VAM UKAZUJEM DA MORATE GLEDATI DETALJE I KVALITET IZRADE JEDNOG CHOPA.

No hajd,kad dodje backo koji ima ime i reputaciju nek vam on objasni!

NEMOJTE SE LJUTITI NA ZAMJERCI,ZAISTA NISTA LOSE NISAM MISLIO,POBIJEDIO SAM OVDJE,NEMAM SE STA ZALITI,SAMO SAM MORAO PRIMJETITI I TO NE SAMO KOD OVOG PARA NEGO I KOD OSTALIH.

drug..toliko pricas o HR pa sto onda sam ne otvoris moj rad u HR pa ces vidjet da nije samo jedna promjena karambolke..pobjedio si i cao ba..da imas 17 godina i 2 mjeseca iskustva shvatio bi sto se tako ponasas..al ovako..
 
ajoj cojce,ajd necu se vise vracati na tu temu,bilo i proslo!

burno sam reagovo u odredjenom trenutku i zbilo se to i ajd ne zelim vise o tome!


da zakopamo ratnu sjekiru?
(glupost je uopce oko cega se prepiremo,ja sam samo htio ukazati vam na vaznost KVALITETE chopa,to je isto ko ono na stylingu na SR,nije bitno samo nabaciti tonu dijelova,nego da su isti uredno postavljen,no fak it,necu vise o tome)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top