Battle Ground VI par 1

Battle Ground VI par 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
bg6bannerfi4.jpg


Trozic - Remblender

radove poslati Ryu-u na PM do 14.07 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/lancia/2002-lybra_executive/1600x1200/wallpaper_01.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!

Pravila su poznata !!!
 
hehe,tebi sam trozivu zaboravio iskomentirat rad,tvoj je ovjde jos i najbolji,jer na HR nema neki fuseraja,malo presvijetla bijela i jedna greska ali tu vecina "amatera" :D grijesi,na desnom prozoru kako si rezao staru pozadinu sad ti je A nosac presvjetal ,kontas me?:)

ajd nema veze,uglavnom prolazis dalje i to je bitno!heh!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hehe,tebi sam trozivu zaboravio iskomentirat rad,tvoj je ovjde jos i najbolji,jer na HR nema neki fuseraja,malo presvijetla bijela i jedna greska ali tu vecina "amatera" :D grijesi,na desnom prozoru kako si rezao staru pozadinu sad ti je A nosac presvjetal ,kontas me?:)

ajd nema veze,uglavnom prolazis dalje i to je bitno!heh!

erol i ja sam primjetio greške prije slanja rada a koje su rezultat žurbe,sve šti si vidio si u pravu,auto je tek 80% urađeno jer ima još posla al hebiga nisam stigao primjetio sam a nosač al u 14 jula u 23:30 i još neke sitnice al nije bilo vremena....jes i boja svjetla al to nisam stigao završiti :-( kao ni stakla i šoferšajbu,al biće ako bogda bolje hvala svima na komentarima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top