Battle Ground VI Finali !!!

Battle Ground VI Finali !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
Death_beat je napisao(la):
Ryu, prvo sto sma primjetio je prednja guma, lose odradjeno...a poslije sam primjetio i zadnju :D ne svidja mi se usisnik ovaj bocni, nidje veze usisnik na jugi :D ali mi se u globalu svidja jugo, dobro je ukomponovan sa pozadinom, ima refleksija itd

+ za ryu-a

jbg,od cega sam poceo radit tj kakav je original bio,dobro je ista ispalo kako treba ;) ja sam prezadovoljan onim sto je na kraju ispalo ;) za gume nisam imo nikakvu "osnovu" da bi ih uklopio kako to nekome odgovara,ono sa originala se moralo kruzhit odma ;) probo sam uklopit onako kako se meni svidjalo...
eto ko ga za isto vremena ko i ja uradi bolje,castim ga cevapima ;)
 
upisat cu ja (mogu i sada)... inace imam malih problema sa netom (ustvari sa DSL modemom) pa nisam navracao ovih dana...
 
Ryu je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
Ryu, prvo sto sma primjetio je prednja guma, lose odradjeno...a poslije sam primjetio i zadnju :D ne svidja mi se usisnik ovaj bocni, nidje veze usisnik na jugi :D ali mi se u globalu svidja jugo, dobro je ukomponovan sa pozadinom, ima refleksija itd

+ za ryu-a

jbg,od cega sam poceo radit tj kakav je original bio,dobro je ista ispalo kako treba ;) ja sam prezadovoljan onim sto je na kraju ispalo ;) za gume nisam imo nikakvu "osnovu" da bi ih uklopio kako to nekome odgovara,ono sa originala se moralo kruzhit odma ;) probo sam uklopit onako kako se meni svidjalo...
eto ko ga za isto vremena ko i ja uradi bolje,castim ga cevapima ;)

Nemoj me pogresno shvatit i naci se uvrijedjen, samo sam naveo sta sam primjetio da nije dobro...tebi svaka cast na radu. bez ljutnje ;)
i cestitam na pobjedi ;)
 
plus sasi za najbolju kritiku dosad:D,momak je bas lijepo naveo sve greske i objasnio ih.

zeza za ovaj plus!

dakako plus ryo-u za njegovog jugica,iako je i njegov jako tooney definitivno manje od trozicevog.
 
ovaj bjeli jugo na njemu si se zajebo na haubi ali ovaj crveni mnogo bolji hej jel mi moze iko reci na cemu se ovo radi neki program? il ak jest de mi posalji ak imas ak nemas sam mi reci ime programa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top