Battle Ground VI Finali !!!

Battle Ground VI Finali !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
bg6bannerfi4.jpg


Trozic vs Ryu

radove poslati Ryu-u na PM do 12.08 do 22:00
sretno !

1600x1200
http://img360.imageshack.us/img360/1748/yugo45finalenz0.jpg

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!

Pravila su poznata !!!
 

Ryu

Član
mozete poceti sa glasanjem !
glasanje traje 3 dana...znaci 14-tog u 21:00 cemo zatvorit
 
Član
da nebude zabune jedno auto veće drugo manje umene je orginalane veličine yugo a ryu je svog povećao
 
Član
ryu +

nadam se da su kritike dobro dosle...jbg...tu sam zbog toga...

bijeli jugo izgledao kao da je pao sa marsa...u najmanju ruku tako...nikako se ne uklapa u okolinu...nema nikakvih refleksija, ni sjenki, pa cak ni odredjenog izvora svjetlosti...nesto mora postojati...kreaciju ne zelim da komentarisem jer to je stvar ukusa i tako gledano ona moze da prodje...sam odabir prostora u koji si odlucio da ubacis svog jugu nije bas najbolji...pogledaj bilo koju realnu fotografiju na kojoj imas jak izvor svjetlosti u pozadini...tvoj jugo bi treba da bude cijeli u sjenci, tj. da bude crn...photoshop je odlican program...samo nije uvijek dovoljno poznavati ga...ipak razmisljaj malo realno...lakse je mnogo, nego se patiti izmisljajuci nesto novo...i na kraju...rezultat nije vrijedan ulozenog truda...molim bez ljutnje...sve ovo je samo moje misljenje...


crveni jugo...mnogo bolje...uocio sam samo par sitnica koje se veoma lako mogu korigovati...recimo, ona kvaka vrata alfe 156(i jos pola alfe) u pozadini je smijesna i odmah sam je primjetio...protivnik se oko toga malo vise pozabavio...fotografija sa koje si skinuo tockove ima malo visu poziciju fotografisanja u odnosu na datog jugu, tako da centralno teziste oba tocka, i prednjeg i zadnjeg, treba da bude za malu nijansu gore...na zadnjem tocku se to vise primjeti...gledano sa ove strane...ne cini li ti se da stepen zatamnjenja treba da bude razlicit kada se gleda kroz dva zatamnjena stakla i kad gledas kroz jedno zatamnjeno i jedno obicno(tj. prednu sajbu)?!....onda...krov ti je previse blurovan(vidio sam da je bilo gadno ''skinuti'' galeriju ili nosace)i farba na njemu nije kao na ostatku auta...da barem blur nije prevelik, ne bi se ni primjetilo toliko...to moze biti razlog ili prevelike rezolucije soft brush-a ili ne koristenja kanala pri selekciji samog layera, tj. juga pri promjeni pozadine...malo meksi brush(soft brush) si trebao koristiti na prednjoj gumi, gdje se na donjem dijelu malko primjete ostre ivice...sve u svemu...to su sitnice i mozes to popraviti...u svakom slucaju ima mnogo stvari koje su dobro odradjene...farba ti je super, kao i ova refleksija u njoj(ko zna sta se nalazi iza kamere) i odlicno si uklopio sve dodatne komponente...toliko...i kao sto rekoh...nema ljutnje...ovo je samo moje misljenje...volio da sredis ovih par nedostataka ako ti nije problem, pa postavis naknadno...


dakle RYU +
 

Ryu

Član
sasad je napisao(la):
nadam se da su kritike dobro dosle...jbg...tu sam zbog toga...

nema ljutnje...ovo je samo moje misljenje...volio da sredis ovih par nedostataka ako ti nije problem, pa postavis naknadno...

naravno da su kritike dobrodosle ;)
al ne vjerujem da cu prepravljat ista,dojadilo mi ga je radit na ovome dokle je doslo pa sam ga zato odradio za 5 dana iako je rok bio 7 ;)
al eto ako mi slucajno dodje prepravicu pokoju stvarcicu pa nekad postavit...mada kakvih ja psihickih problema imam,ko zna kad ce mi doc...
 
Član
ja sam yugu uradio za dva dana za nekih ukupno 5 sati nije mi se dalo puno mučiti za +1 jer slika koju smo sređivali ne liči ni na što,treba dosta i truda i vremena a nisam ga imo zbog obaveza
 
Trozic, i ovaj put kao i u svakom prethodnom radu, moram kritikovati to sto nisi auto uklopio u pozadinu..nema nikakvih refleksija..hauba pogotov..prednji branik nije lijepo uklopljen, gornja linija branika je potpuno prava i ne prati liniju auta....no, svidja mi se izbor felgi i kombinacija boja.

Ryu, prvo sto sma primjetio je prednja guma, lose odradjeno...a poslije sam primjetio i zadnju :D ne svidja mi se usisnik ovaj bocni, nidje veze usisnik na jugi :D ali mi se u globalu svidja jugo, dobro je ukomponovan sa pozadinom, ima refleksija itd

+ za ryu-a
 

Ryu

Član
ko ce meni sad dat +1 reputation za pobjedu na bg ?
ja sam do sad davo pobjednicima :(
a nigdje sad Remblendera,jer sam konto da bi on to mogo...

ajde ko je pouzdan da mi sutra upise +1 rep sa komentarom "Pobjednik Battle Ground VI"
???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top