Battle Ground VI 1/4 Finali par 4

Battle Ground VI 1/4 Finali par 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
bg6bannerfi4.jpg


Ryu vs amer_sa

radove poslati Ryu-u na PM do 27.07 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/cadillac/2008-sts/1600x1200/wallpaper_02.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!

Pravila su poznata !!!
 
Član
gaga je napisao(la):
glas za amer_sa

da mi je samo znati po cemu glas za njeg' :icon_confused:

ne znam sa kakvog aspekta da gledas Ryu mnogo kultirnije uradio..od amera ne bi' ni u igricu ubacio :D bez ljutnje al fkt mogao si puno bolje :icon_sad:
 

Ryu

Član
Outrage je napisao(la):
Na ovom radu ste toliko krali jedno od drugog ideje,ali ipak kvalitetnije uradjeno od Ryu!

nismo mi hodza boga mi,mozda je neko drugi ;) (ko ne zna,to je iz onog vica kad hodza pita cigane jesul uzeli abdest)

kako smo samo mogli krast ideje jedan od drugog ;)
 
Član
knoxville je napisao(la):
gaga je napisao(la):
glas za amer_sa

da mi je samo znati po cemu glas za njeg' :icon_confused:

ne znam sa kakvog aspekta da gledas Ryu mnogo kultirnije uradio..od amera ne bi' ni u igricu ubacio :D bez ljutnje al fkt mogao si puno bolje :icon_sad:

ej.. pa ako se njemu vise svidja moj rad zasto ne bi glasao??... a drugo, da rad je mogao mnogo bolje i ja sam toga svjestan.. al ne shwatam sta pokusavas postici tim komentarom.. u ostalom nije ni bitno.. ja nisam ovdje da se takmicim i pobjedim po svaku cijenu.. nego da se druzim i zajebajem... a takvi komentari me ne interesuju i zadrzi ih za sebe u buduce...
 
Član
knoxville,mislim da nije uredu da komentarise neci glas,postavljeni su radovi da se glasa i da svako iznese svoje misljenje,prema tome i ti imas pravo da das svoje misljenje i da glasas!
 
Outrage je napisao(la):
knoxville,mislim da nije uredu da komentarise neci glas,postavljeni su radovi da se glasa i da svako iznese svoje misljenje,prema tome i ti imas pravo da das svoje misljenje i da glasas!

Potpis
 
Član
pa pitam lika po cemu je dao svoj glas za amerov rad ima valjda neke argumente..ovo je il jaranski glas il je nest zakuho sa Ryu pa et ono..

ajd uglavnom zaboli me..i ja budala pa se mijesam ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top