Battle Ground VI 1/4 Finali par 2

Battle Ground VI 1/4 Finali par 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član

Naravno, svako ima svoje misljenje, pogotovo ukus ali ovde se ne ocjenjuje samo "svidjanje" auta (to je samo presudno ako su auta izjednacena po kvalitetu izrade)... ali (izvini R-5 nista nemam protiv tebe) kako mozes reci da je R-5 uradio bolje kad je promjenio boju auta, skino kvake, stavio felne i dobro malo se poigrao oko farova.... eh, da, stavio je retrovizor od fice....
jesi li mozda primjetio zavrsni rad oko uklanjanja tog retrovizora.....????
jesi li primjetio koliko je obratio paznje na uklanjanje prijasnje boje...???
jesi li se zapitao koliko se uopste potrudio oko rada...???

pa ovakav red se radi kada tek ucis raditi u PS-u... sada se odradi za 10 min...

e sad, nije da govorim da ne treba glasati za R-5 i R-5 jos jednom izvini.... ovde nije rijec o tebi i tvom radu i ne pitam da li si imao vremena da radis ... nego o drugima koji ocjenjuju a ni ne pogledaju rad kako treba.... TREBA NAM SUDIJA
[/quote]

kad većina i negleda rad u detalje treba makar 10 minuta svaki pogledati po mogućnosti u 1600x1200 i onda donijeti odluku....
 
Član
+Remblender - razlog vise truda ulozeno i kvalitetno odradjeno, kod r5 su mi daleko najjaci retrovizori, rad je nekako realniji, samo da se malo vise poradilo na nekim sitnicama..... ;)
 
Član
ma ... na ovom svakom bg.. uvijek ima "jaranskog glasanja" .. i to me stvarno nervira.. bez obzira kakv rad uradis.. lik koji ima raje na bh tuningu dobit ce glasove.. zato najbolje bi bilo jedan sudija da bude i da kaze ko je bolji i zavrseno..
 

Ryu

Član
amer_sa je napisao(la):
ma ... na ovom svakom bg.. uvijek ima "jaranskog glasanja" .. i to me stvarno nervira.. bez obzira kakv rad uradis.. lik koji ima raje na bh tuningu dobit ce glasove.. zato najbolje bi bilo jedan sudija da bude i da kaze ko je bolji i zavrseno..

ja se mogu pohvalit da nemam nikoga od raje na bhtuningu ;) znam licno 2 cojka (jednog dobro drugog onako) koji su registrovani na forumu,al oni nit glasaju za mene nit posjecuju ovaj dio foruma ;) barem ne cesto
 
Član
Ryu je napisao(la):
amer_sa je napisao(la):
ma ... na ovom svakom bg.. uvijek ima "jaranskog glasanja" .. i to me stvarno nervira.. bez obzira kakv rad uradis.. lik koji ima raje na bh tuningu dobit ce glasove.. zato najbolje bi bilo jedan sudija da bude i da kaze ko je bolji i zavrseno..

ja se mogu pohvalit da nemam nikoga od raje na bhtuningu ;) znam licno 2 cojka (jednog dobro drugog onako) koji su registrovani na forumu,al oni nit glasaju za mene nit posjecuju ovaj dio foruma ;) barem ne cesto

ja jedino znam tarika :) .. i to je to :).... nikoga vise ne.. nisam ni s kim ni ono pen friend.. XD :)
 
ovde se poznajem samo s vama (po dopisivanju) i jedino sto imam Ryu-ov msn i tu se nekad izdopiskivamo :) ....
isuvise sam daleko da bi se i sa kim poznavao (Visegrad)....
 
cuj, nisam ni znao da sam tako popularan :D:D:D
ja sam takav tip da me nista ne moze naljutiti, a pogotovo necije misljenje (tako da se RBD ne sekira:))
ni ja ne znam nikoga ovdje licno, nit koga od vas imam na MSN-u ili nesto slicno (hahaha rimuje se)
meni kao amateru je ovo velik uspjeh da prodjem prvi krug, a zapala me nekakva rugoba od auta pa nisam znao sta da mu radim. ugl ja sam zadovoljan, cestitke RBD-u na prolazu dalje i sretno u nastavku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top