Battle Ground V Finali

Battle Ground V Finali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
Finali - Remblender vs Trozic vs Deyo

radove poslati Ryu-u na PM do 06.07 do 23:59
sretno !

100jadin:


MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
Remblender:
rembfinale8xrb9.jpg
[/URL]

Trozic:
f_TTuningStojm_126f2f3.jpg



Deyo nije poslao rad...
 
Član
Oba rada su tu negdje,mislim da ce biti gusta borba :) Prvo sam mislio Trozicu dati glas,ali posto su mi stvarno jednaki,glas dajem Remu da poravnam malo ujednacim borbu
 
glas za komsiju trozica;)
al ne zato sto mi je komsija, nego mi ove prerade njegove puno bolje leze na stojadinu, a i pozadina je odlicna
 
Član
hehe..kako se i na jednom i na drugom radu izgubio onaj pravi izgled stojadina..

remblender..
+
.feluge jako dobro ispale
.retrovizor se ono uklopio koooo :)
.i okruzenje je veoma dobro..uvijek ti nadjes neki obar smisao..tj..svidja mi se ovo sto se samo vidi far od kojeg vec auta..

-
.paint job..nekako mu nikako ne stoji :/ isto kao da je 65 godiste i svaki dan na suncu stoji :)
.nekako mi je sav kockast a zaobljen..ne znam kako da to objasnim..ev recimo ( ne mogu sad da se sjetim kak se zove ) al "quatterpanel" ugl..ovaj dio iznad tocka :) previse zaobljen u odnosu na haubu i onda jos plus na to dodas ovaj usis na haubi koji nikako ne lezi :/
.prednja karambolka mi je off nekako prejednostavna a prekomplikovana
.farovi takodje off :/
.i jos jedan minus na ovaj naslov..ispade da je naslov vazniji od auta :/

Trozic
+
.rad kao je rad mi je ono veliki plus..
.auto u pokretu + ovaj background + ovako uradjen..svaka cast ;)
.svidja mi se front bumber..obrve..sideskirt..rear bumper..spoiler :) i boja takodje..

-
pa i ne vidim toliko minusa osim retrovizora i farova koji su mozda mogli malo bolje biti realizirani..

sve u svemu ovaj put zasluzeno Trozic ;)

tako da moj glas ide gore navedenom :p

'ajd sad idemo na BG6
 
Član
ja sam auto pokušao uraditi sa što manje kopiranja sva bočna strana je crtana,pragovi,blatobrani,
pola prednjeg i zadnjeg branika,itd... A što se tiče retorovizora njiha sam sinoć u 23:30 stavljo na auto :D vidi se da je bila žurba. Oko 22:30 sam pošao raditi masku i farove,eto vidite kad se žuri da realizacija ne bude baš najbolja,:D,al eto na kraju pored toga mi je ispalo kako sam ga sebi zamislio :)
P.S
u autu ima čojek i jednom rukom drži volan ;) da ne bilo da sam zaboravio :D ubaciti
 
Član
glaz za Trozica, lijepo odradjen, mala zamjerka za svjetlost na gumama ;)

Remblenderov prednji dio izgleda kao Lada :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top