Battle Ground V 1/4 finali par 1

Battle Ground V 1/4 finali par 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jos ti covjek fino rekao da nema smisla radtiti na taj nacin.... (stvarno si mogao bar boju promjeniti)

postoje i takozvana ne pisana pravila kojih se ljudi drze jer je tako logicno da bude....niko ih nikad nije zapisivao jer je isto tako logicno da ih se svi pridrzavaju.....

Diskvalifikacija i minus Reputation uz obrazlozenje......
 
Član
e ovako, ne interesuje me i ne znam da li je buraz to kopiro ili sta vec radio, znaci emir je. ali ryu, malo je shupacki od tebe tako pisati stvari koje ti neko privatno kaze. ne znam kolko imas god, to nije ni bitno. al tako iznosit stvari koje ti neko privatno napise stvarno nekulturno...
i za taj minus reputacije, ma *hebo reputacijju, davali su mi minuse i onako bez razloga, zato sto se mene tice (emir) pucajte vala svi po jedan...

zivio govornik, hehehe

i et malo da vam kazem, sprema buraz jedan radic, al ne znam dal ce postavljat... juce mi reko za ideju, sta i kako bi trebalo bit odradjeno ako bude tako, bice fenomenalan rad.
nego, ja se taman ponado bio, reko evo meni komp-a, kad ste spomenuli diskvalifikaciju, kad on sinoc govori za taj rad... e hebemu misa, nemam ni ja srece heheh
poz ljudi i zivi bili...

unaprijed izvinjenje, ako nekom smeta malo duzi post...
 

Ryu

Član
emir_89 je napisao(la):
e ovako, ne interesuje me i ne znam da li je buraz to kopiro ili sta vec radio, znaci emir je. ali ryu, malo je shupacki od tebe tako pisati stvari koje ti neko privatno kaze. ne znam kolko imas god, to nije ni bitno. al tako iznosit stvari koje ti neko privatno napise stvarno nekulturno...
i za taj minus reputacije, ma *hebo reputacijju, davali su mi minuse i onako bez razloga, zato sto se mene tice (emir) pucajte vala svi po jedan...

ja imam 23 godine,to nije nikakva tajna,ja sam to napiso odma na forumu cim sam se registrovo ! ako ces rec da se ja ponasam mozda ko dijete pogledaj sebe i brata onda ?!
a napiso samo ono zato da nebi neko reko "bilo je bez upozorenja" il tako sta !
ja protiv Tarika nemam nista i zato sam mu govorio da to prepravi,al on nije htio i necu nista -1 reputation uzimati,diskvalifikacija je dovoljna...
moro sam iznijet dokaze neke,da nebi bilo dzaba diskvalifikacija,meni je zao sto je ovo bio Tarik,al stavi situaciju da je bio bilo ko drugi i Tarik bi sam reko da se ide na diskvalifikaciju,ko i svi ostali sto su sad rekli !
zato ljuti se i pricaj sta hoces...

prosli bg kad je nOKe poslo jedan rad na koje je uradio nesto slicno ko i Tarik,raspravljo sam odma sa tarikom da bi to trebalo sankcionisat nekako i da se pravila donesu za sljedece bg...i on je za to !

znaci diskvalifikacija,svi su za nju...
 
Član
ma ok je to. ne ljutim se ja. libo me za ovo iskreno. to se buraz igra sa PS-om... nego kazem, nije ti uredu tako privatne stvari stavljati na forum. sad ti meni npr ispricas nesto na msn.u i ja odma kopiram ovjde stavim. nebitno o cemu se radi. bitno je da ti neko nesto kaze, haj da ne kazem u povjerenju, a ti to kopiras ovdje...
nije ti to uredu, al boli me. radi ti sta hoces...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ma ok je to. ne ljutim se ja. libo me za ovo iskreno. to se buraz igra sa PS-om... nego kazem, nije ti uredu tako privatne stvari stavljati na forum. sad ti meni npr ispricas nesto na msn.u i ja odma kopiram ovjde stavim. nebitno o cemu se radi. bitno je da ti neko nesto kaze, haj da ne kazem u povjerenju, a ti to kopiras ovdje...
nije ti to uredu, al boli me. radi ti sta hoces...

hjoj ma pusti to hajmo na pivu :cool:
 
ja vec cirkam ohhoho dugo (ko broji), klima radi, piva se cirka, sve gotiva.... (evo cekam NCIS i odo da gledam... cini mi se da je vec poceo.... samo cu morati gledat na jedno oko - na dva mi se pomalo dupla...)
 
Član
haha a ludo je to sto se svi vade da to nema u pravilima...u fudbalu nigdje ne pise,ali se zna da se ne smije izvaditi kalas iz kopacke:D i pucati u protivnicke igrace LOL
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top