Battle Ground V 1/4 finali par 1

Battle Ground V 1/4 finali par 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
emir_89 - mato19E

radove poslati Ryu-u na PM do 24.06 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/opel/2007-corsa_5-door/1600x1200/wallpaper_02.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
original:
Opel-Corsa_5-door_2007_photo_02.jpg
 

Ryu

Član
samo ovo horizontal flip...nadam se da se vise nece ponavljat !
jos sam namjerno stavio sa 5 vrata zadatak...

Opel-Corsa_OPC_2008_photo_01.jpg


ako po Vale Tudo pravilima ne pise nigdje da ne smijes napadat i udarat protivnikovog trenera,ne znaci da to smijes radit...
 
cak se poklapa i sjena od drveca na zadnjem braniku,
osoba koja je vidljiva u orginalu ne postoji (mozda je otisao na kafu, a auto je automatizovano i robotizovano pa sam vozi djecu kuci iz skole)...
OK vidi se da si ga modifikovao (stavio sam obe slike u PS i uporedio), ali ipak se radi o komlet kopiranom autu a ne doradi orginal....... Neka Ryu odluci sta ce biti i kako ce se ovo kotirati ali da se ja pitam to bi bilo poprilicno strogo.....
 
Član
pa jeste dorada originala...il uzimao dijelove sa ovog ili sa drugog auta, isto je...kad i drugi rade sto nebi i ja???? ja sam do sad sve sam radio, al vidim da drugi kopiraju i sto djaba da se i ja zafrkavam i radim dugo da bi dobro izgledalo kad moze i ovako...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pa jeste dorada originala...il uzimao dijelove sa ovog ili sa drugog auta, isto je...kad i drugi rade sto nebi i ja???? ja sam do sad sve sam radio, al vidim da drugi kopiraju i sto djaba da se i ja zafrkavam i radim dugo da bi dobro izgledalo kad moze i ovako...

ti si ba skroz drugu sliku uzeo :icon_confused:

original je obicna corsa..a ova dole OPC..koliko vidim..
 

Ryu

Član
to sam i ja sa njim raspravljo !
da nije radio sliku sa zadatka vec uzeo opc,posto je ugao skoro isti ko i ova corsa sa 5 vrata,jos je za pocetak htio na istoj pozadini da ostavi...
znaci da je bila ova pozicija auta,niko se nebi ljutio,a ovako,moracemo dobro raspravit i odlucit zajedno sta cemo dalje...
 
pa da se to dotjerati sa warp-om i distort-om....

pogles ima li ista da je od orginala ostalo ne promjenjeno (mozda svjetla i krov, bar njih nije imao potrebe mjenjati...) ili neka ti posalje PSD dokument na analizu (ako vec nije uradio marge)....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top