Battle Ground IV par 3

Battle Ground IV par 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
gaga - renault R-5

radove poslati Ryu-u na PM do 08.05 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/honda/2009-fit_sport/1600x1200/wallpaper_06.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
gaga
premalo promjena,zadnja guma izbi ochi,prednji blatobran malo obrati paznju ubuduce i felga ti je prednja malo...pogledaj gornji dio samo sam ces viditi...

renault R-5
puno bolja ideja nego gaga,ali slabo realizovano,i sto bolan poveca ovaj i onako ogromni retrovizor ? ova "nazubljenja" malo ubuduce popravi,neki bi rekli ko da si tupim makazama odsijeco...felge su isto malo papirnate...predobra ideja steta sto je nisi odradio do kraja kako treba...

gaga 5 bodova,spasio te renault sa nekim greskama,mada za ovako malo promjene nije zasluzeno ovih 5 bodova,trebalo je 2 bar ic renaultu !
 
Član
Gaga
Kolko ja vidim nema previse izmjena, krajnja izvedba je mogla biti malo urednija. Zamjerka za sirenje zadnje gume a za ostavljanje prednje ovakve kakva jest, drugo nevidim poentu ovog nekog razvlacenja ili sta vec ovih linija, nikako ne kontam to.

renault r-5
Moglo je to biti puno puno bolje, malo vise vremena posveti i ne zuri

5 bodova GAGA
 
Kao sto Ryu rece ideja dobra ali jako lose izvedena.... premalo si posvetio vremena detaljima..... uzasno upada u oci nazubljeni blatobrani...

Izgleda da je slogan za pobjedu "manje izmjena = manje gresaka = vise glasova" :)

u ovom slucaju GAGA
 
Član
Meni je bolji gagin rad, isao je na clean, i mnogo mi je mocna ovako sterilna cista verzija...kod renaulta mi ne lezi nikako ovaj rejserski izgled, nije moj ukus....a mislim da bi se trebo uzeti u obzir i opci dojam ( odnosno ideja ) a ne samo broj izmjena...

Kako god, moj glas ide gagi :)
 
tibor987 je napisao(la):
a mislim da bi se trebo uzeti u obzir i opci dojam ( odnosno ideja ) a ne samo broj izmjena...

Slazem se.... samo koliko sam uspjeo primjetiti... ljudi dosta gledaju kako je uradjeno i ako si negdje fulao to ti nabadaju na nos..... to je primjer i kod R-5, ideja je super i podosta se namucio ali ga zeza to sto ima vise gresaka jer ima i vise izmjena.....
i ja sam na svom mogao samo skinuti kvake i znak sa maske, malo zamuljati farove i gotov rad (felge se mjenjaju po default-u tako da ih ni ne spominjem, kao i tamnjenje stakala).....


Ali ipak prodje Gaga.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top