Battle Ground IV 1/2 finale par 2

Battle Ground IV 1/2 finale par 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Deyo je napisao(la):
A5, zato i štope "liče" na Audijeve :lol:

pretpostavljo sam da da je backo sliku od auta našao na
http://www.netcarshow.com/audi/2008-a5/02.htm
i još kad sam uporedio...niđe veze sa leksusom rad :D
 
Član
E jbg opet belaj,momak se ne misli smiriti a steta jer radi dobro,samo je izgleda lijen pa voli malo varati,kako god okrenes ovo je varanje,iskoristavanje tudjeg rada i truda.Objektivno gledajuci Tariku treba zabraniti ucestvovanje na buducim takmicenjima
 
Putovanja.ba
Administrator
Ako imaju neka pravila na ovom takmicenju onda ih i primjenite, ako ne onda vas je dobro zajebo i hajmo reci nije nista skrivio, dakle nemojte osudjivati i kaznjavati ako nemate tacno definisana pravila. Mozda nije fer ispao, tj nije al nije ni kriv jer nema pravila kojim biste krivicu dokazali, uostalom ovo je zabava sta ima veze, nek se samo raducka ;)
 

Ryu

Član
na sljedecem bg se ovo ne smije desiti...
zao mi je sto prije nisam vidio ovaj rad,al sta ces...
ko sto sam reko,do sad se mogo vadit da nije bilo pravila,al od sljedeceg bg se niko na to nece vaditi vise...
 
Član
ma smijesno mi je to sto se ogradjujete oko pravila..ba mogo sam i ja uzet skroz druge radove tamo vamo i reci nema pravila..pa j***mu valjda se zna da se ovo ne moze raditi..da s ene mogu krasti tudji radovi..to je ba nepisano pravilo..

vidim ja tarik se drama popravio odjednom..:/
 
vala bas je balavac.. steta, mislio sam da je malo drugaciji. ovakvo nesto nikome jos nisam uradio, a ovdje se ponavlja po drugi put. bas zabrana do kraja ovaj put treba. al mi drago sto se ne takmicim.. :)
 
joj jeste vi blagi,ja bi ovo banovo skroz,ostatak foruma nek posta,ali ovjde nikad vise,eh da sam ja moderator...:D

cuj nema pravila,hahahahhahahahhahaha,to  isto pljunes covjeka u po grada i kazes "eh pa nidje ne pise da te ne smijem pljunut".to se zna jbt,cuj "nema pravila";ooj boze,hajd ok,radite kako hocete,ali momak vas jednom sjebe sa onim OPC-eom,vi nista,sad sa ovim backovim radom,pa dokle? no ajd drugovi kako hocete vi! ja sumnjam da cu ikad ovdje sudjelovati dok se ovakve stvari potpuno neiskorjene!
 
@erol_brcak
Posto na turniru nikad niko nije upozoren do sada nek ovo bude ta prva opomena sa minimalnom kaznom (diskvalifikacija sa V BG)... a ubuduce mnogo rigoroznije kazne (da se mene pita)....
Imas otvorenu temu
BG VI Pravila i jos po nesto - First rule of Fight Club is ;) dodaj sta smatras da treba da stoji u pravilima, dobro bi dosao savjet od nekoga koji se vec ranije bakcao po turnirima i upucen u njihova pravila....
 
Član
Neznam sta da kazem,upravo sam htio rec kako se uznepredovao i htio pohvaliti rad,medjutim sreca pa pogleda komentare,ovo je zadnje,zar si na ovako nesto spao!?
 
Član
ccc i p !
Treba odmah banirati na odredjeno vrijeme, kao primjer drugima da se pitaju drugi put hoce li nesto slicno uraditi!
Ne obra se bostan dok sljive ne popadaju!
 
Član
meni su sumnjivi i drugi radovi čujte sa bg IV finale komentar od Ryu i on je primjetio da auto puno odudara od zadanog
Ryu je napisao(la):
evo da i ja napisem ocjene i misljenje...
prvo obojica ste odlicno uradili ;) pravo finale !

Tarik:
Pohvale za dosta promjena na autu,ali se ponegdje pretjero,auto je sa zadnjim krajem i prozorima pocelo liciti na neko drugo :(

pa komentar od freekvw 1983 za rad BG V par 3
freekvw je napisao(la):
hm, tarik osvaja glas od mene. ali jedna velika primjedba. ovo auto se ne moze vise prepoznati ni kao osnova. oduzeo si mu i ono malo sto je bio i pretvorio ga u nesto sto nikad ne moze biti. ali je ulozeni trud vidan

i tako dalje uvjek komentar da liči auto na nešto drugo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top