Battle Ground IV 1/2 finale par 2

Battle Ground IV 1/2 finale par 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
emir_89 vs olensoner

radove poslati Ryu-u na PM do 26.05 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/lexus/2008-ls_600h_l/1600x1200/wallpaper_0a.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
Lexus-LS_600h_L_2008_photo_0a.jpg
 

Ryu

Član
Tarik:
jedine primjedbe koje imam su zadnji branik (izgleda ko da je neko otkino dio batmobila pa nabacio ovde) nekako se ne uklapa sa ostatkom,a druga primjedba je na stopove,nekako previse izgledaju kao na a5,al lijepi su ipak...
da dalje ne trazim lupom greske,sve je extra,share,auspuh,spojler (mada je malo ukrivljen),felge,prozor itd ;)

olensoner:
u tvoj rad nije ulozeno vremena koliko u Tarikov,al nije na kraju losa ideja,samo slabo si neke stvari realizovo...
stopovi ti nisu lose izasli sa ovom promjenom boje,prosirenja blatobrana su dobro izasla,osim mala zamjerka kod prednjeg branika,lose obradjeno,a sad negativno...
crvena boja na felgama i okviri na prozorima se bas ne uklapaju sa ovom plavo-zelenom bojom auta !
pattern za carbon ti ne valja,izgleda kao tonu mali race flagova,a i kad budes napravio dobar pattern za carbon,moras ga malo twirl filterom "uvrnuti" da izgleda malo realnije...
ali ipak ovo je tvoj prvi Battle i dobro si napredovo ;)

5 bodova Tarik
 
Član
emir 89

Ovo mi prejako izgleda, sve 5 samo mi nekako zadnji branik ili cak kompletan zadnji dio izgleda malo off, al sve u svemu extra

olensoner:
Previse boja koje se neslazu, imitacija carbona nije dobra, krajnji izgled mi se nesvidja al bit ce to bolje ;)

Emir zasluzeno +5 poena od mene
 
Tarik, svaka cast, rad je predobar, profesionalno odradjeno, sve odlicno uklopljeno, dosta vermena i truda ulozeno i na kraju rezultat je vise nego odlican ;)....Svoj rad necu ni komentarisati jer se ni meni ne svidja :icon_biggrin:
 

Ryu

Član
zbog ovakvih situacija cemo morati cini mi se neka preostra pravila napraviti...

ovaj rad sam vidio tek jutros na pstuning forumu,radio ga je baćko...
audia5dtmcopyjc9.jpg


Tarik je reko da mu je backo posudio share za auto,al ovo...
 
hmmm pa kolko ja znam makar po ovim forumima od igrica gdje imaju isto ps natjecanja oni tamo imaju metodu odma kako provjerit jel rad neciji ili nije...al posto se ne razumijem ne znam kako...al sigurno znam da je bilo par slucajeva ovakvog ripp offa i da je ovaj tamo BA skonto to odma jel ili nije njegov rad...
 
oooj tarika banovat odmah,odmah!

ja gledam i ne mogu vjerovat,sta je sa tim djetetom!

daj banujte ga,znam backa momka,covjek je radio ovaj rad ko budala,na kraju ga neki balavac ovako pokrade.


BAN,BAN,BAN,BAN!
 

Ryu

Član
nije ga pokro,barem donekle nije...

Tarik mi je reko da mu je backo dao share za ovaj rad i pokazivo mi wip,al ajd,ja sam konto samo share...
kad ono sad ovaj auto
ne znam ni sta da kazem,moze se vaditi da do sad nije bilo pravila,posto je to jos prosli bg bilo...
 
Član
to je krađa,bolje sam uraditi i s greškama a ne krasti tuđe,a ja sam kad sam se tek učlanio na forum pregledavajući radove od BG-a vidio da je auto koje je prerađeno audi a5 a ne leksus!!!!!!
evo slika pratite linije na bokovima,krov,gepek,....zar vam to liči na leksus,?


nema šanse da je prerađeno auto leksus ja sam ga u PS-u poredio i sigurno je audi a5 neka i Ryu provjeri ;),ovo je stvarno prešlo sve granice ukrade se tuđi rad a nije isto auto i onda predstavlja ko svoj rad i to je on kao uradio..........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top